Content

Gry

Star Wars : Jedi Academy

Re: Star Wars : Jedi Academy

Postprzez Darkah » 15 Lip 2012, o 22:54

Jest ktoś chętny zagrać coop'a w Jedi Academy?
Awatar użytkownika
Darkah
Gracz
 
Posty: 62
Rejestracja: 26 Mar 2012, o 16:40

Re: Star Wars : Jedi Academy

Postprzez Tzim A'Utapau » 16 Lip 2012, o 23:02

Swego czasu siedziałem mocno na duelach, standardowo, czyli bez modów i force'a. Grać już raczej nie zamierzam, ale kiedyś muszę te wszystkie nowości (dla mnie to nowości) ogarnąć, od KotFa poczynając.
Ciekawostka: raz trafiłem w JA na serw, na którym sobie rpgowano szkolenie Jedi przez Luke'a Skywalkera. Rzecz raczej trudna do zorganizowania, ale oglądało się naprawdę ciekawie.

Ktoś w temacie mógłby przybliżyć, jak się ma JA na MP i jak wyglądają obecne mody. Gra w to w ogóle jeszcze ktoś?
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Star Wars : Jedi Academy

Postprzez Darkah » 16 Lip 2012, o 23:40

Raczej słabo. Serwery są, ale większość ludzi na nich to obcokrajowcy, a na podstawowym JA MP to raczej są już serwery tylko z botami. Klany w Polsce już prawie wymarły. Ja przynajmniej znam tylko trzy.
Awatar użytkownika
Darkah
Gracz
 
Posty: 62
Rejestracja: 26 Mar 2012, o 16:40

Re: Star Wars : Jedi Academy

Postprzez Dorhian Q'nirr » 17 Wrz 2012, o 15:02

och, wierutne kłamstwo! owszem są obcokrajowcy, ale jak wiesz gdzie szukać to masz przednią zabawę. BaseJKA tylko pozwala nabyć umiejętności to się zgodzę.

co do preferowanych modów mp

JA+ => posiada najwięcej graczy mp, choć ja uważam, że mod jest dla dzieci nieumiejących walczyć
ClanMod =>podstawa do Lugormodów i Makermodów, parę dodatkowych emotek, rozszerzenie interfejsu, możliwość kolorowania RGB, bosak do podciągania się na ścianach itp. Możliwość posiadania Sztandaru Klanowego (opcja płatna dla servera o ile pamiętam)
Makermod =>drugi z modów, w którym można "robić" więcej, stawianie budynków, terminali wyświetlających teksty w postaci MotD servera i questy
Lugormod =>z rpgowych modów cieszący się największą popularnością, servery lugorowskie często nie mają podpisanej nazwy a tylko kropki gdy je widzimy w ekranie wyboru. Na servie często jest bot albo dwa tylko po to, by serv się nie wyłączył z braku aktywności (takie małe zabezpieczenie lugorów), na servach często są klany grające w róznych miejscach.
KotF => nawet się nie wypowiem bo modowanie tego czegoś to po prostu żal... jako wielki fan obu Trylogii i po części modder JKA uważam, że ktokolwiek to robił to spieprzył na całej linii tego moda.
Movie Battles II => Chyba największy i najlepszy mod do JKA jaki powstał, serwery MB2 często zaczynają się IP 2xx.xxx... (gdzie x- cyfra), największy mod posiadający trzy tryby rozgrywki a samemu będąc rozszerzeniem trybu Oblężenia (Siege) podstawki. Wiadomo, ma się jedno życie, spełnia się cele misji grupowej ale ludzie najczęściej nie robią misji a biorą go po to by poduelować sobie i to jak poduelować, efekty specjalne, realizm miecza i fizyka jaką zaprojektowali fani jest zniewalająca. Animacje powalają na kolana, całość dopieszczona detalami graficznymi tekstur. Osobiście uważa,, że każdy grający w MB2 to mistrz walki mieczem świetlnym, tam nie ma wiggle, poke i tego typu zagrywek znanych z podstawki, co więcej takie ruchy powodują tylko że jesteś odsłonięty na ciosy, że łatwo cię ściąć. .. och rozpisałem się, a chodzi o to, że najdłużej trzymają się JA+, Lugormod, MB2 polecam ten ostatni bo to przednia zabawa, misje znane nie tylko z filmów ale i książek. ciekawie jest zagrać jako wielki zły vader podczas Order 66 czy też oblężenie Yavin V pod dowództwem Lorda Desanna (które pamiętamy z JK2 i wyprawy Kyle'a Katarna) walka w Dolinie Jedi z Darth Jerec'iem... ah. po prostu żyć nie umierać, tak więc, polecam wam popatrzeć bo MB2 zwolenników ma, a mod jest znaczny bo waży 2.5gb nie licząc CMP Map Pack (ok 500mb)

no tyle ode mnie, zaspamiłem ale w dobrej wierze
Postać Główna
Image
//Sometimes the hardest battle is against yourself...//
Awatar użytkownika
Dorhian Q'nirr
New One
 
Posty: 225
Rejestracja: 20 Sie 2010, o 02:09

Poprzednia

Wróć do Gry

cron