Content

Gry

Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Upadły zakon

Postprzez Zulrok » 9 Cze 2019, o 14:40

Aż się zdziwiłem, że nie powstał jeszcze ten temat. Teraz konkrety
Pierwszy zwiastun:


Gameplay z wersji alpha pokazany na E3:


Szczegóły związane z fabułą, rozgrywką itp.
Wszystko co wiadomo o grze.

Mam słabego kompa, żeby bardzo czekać, ale w sumie i tak czekam. Kojarzy się z TFU, ale tu jednak mamy kanon. Na razie jest dobrze, może tu EA nie zepsuje marki.
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: Star Wars Jedi: Upadły zakon

Postprzez David Turoug » 9 Cze 2019, o 16:11

Zapowiada się naprawdę solidna gra single player. Trochę mnie martwi że świat nie ma być otwarty, a gra bardziej liniowa, nie mniej jakieś wybory będziemy mieli. Tak jak Zulrok zwrócił uwagę, coś w stylu TFU.
Fabuła na pewno ciekawa, na plus oceniam (praktycznie zawsze) pojawienie się wielu znanych z sagi postaci. Co do wymagań sprzętowych to nie wiem jak mój laptop to pociągnie (i7 7generacji + geforce gtx 1060 6gb), trochę odstrasza mnie cena 240 zł na Originie, a wersja specjalna bodajże 270. Trochę dużo, tym bardziej iż nie ma multiplayer więc przy raczej liniowej grze i bardziej ograniczonym świecie jest to cena spora.
Także raczej w przedsprzedaży czy bezpośrednio po premierze nie kupię, raczej poczekam na jakieś obniżki, jakiś czas po udostępnieniu gry.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars Jedi: Upadły zakon

Postprzez Zaahr Dromrahk » 9 Cze 2019, o 16:54

Też miałem lekkiego hype'a, bo w końcu SW, a i mam stosunkowo nowy sprzęcik. Ten gameplay w zasadzie wystarczył żebym stracił jakiekolwiek zainteresowanie tytułem. I w ramach konsekwencji powiem, że miałem bardzo podobne odczucia do TFU. Nie mój typ gry po prostu. A szkoda bo mam wrażenie ze dobra gra w świecie SW coś nie może ostatnio powstać. Mieliśmy obiecany 1313, Attack Squadrons, First Assault i wszystkie te projekty wstrzymano. Zamiast tego dostaliśmy Battlefronta II, który jest najbardziej antykonsumenckim produktem zaraz obok Fallouta 76. Smutno mi :<
Image
Awatar użytkownika
Zaahr Dromrahk
Gracz
 
Posty: 130
Rejestracja: 7 Cze 2018, o 17:42
Miejscowość: Toruń/Gdańsk

Re: Star Wars Jedi: Upadły zakon

Postprzez David Turoug » 9 Cze 2019, o 23:26

Obejrzałem gameplay i rzeczywiście nie rzuca na kolana. Po tych kilkunastu minutach jeszcze bardziej mam wrażenie, że to odświeżona wersja The Force Unleashed. Nie mniej po cichu liczę, że gra w dalszej części będzie miała nieco więcej do zaoferowania. Na portalach gameingowych Fallen Order nie ma zbyt wysokich oczekiwań i jest przewidywana średnia ocen oscyluje koło 6/10 tudzież 3,5-4/6.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars Jedi: Upadły zakon

Postprzez Nantel Grimisdal » 10 Cze 2019, o 09:21

A coś więcej wiecie o tych plotkach, jakoby Disney po cichu kompletował własne studio do tworzenia gier z SW? Licencja dla EA niedługo się skończy, ich praca jest dość rozczarowująca, więc wcale bym nie płakał, jakby to była prawda.
Image

Piękno tkwi w oku patrzącego. Strach też...
00
+++++ ++++
Awatar użytkownika
Nantel Grimisdal
Mistrz Gry
 
Posty: 538
Rejestracja: 26 Kwi 2016, o 19:55
Miejscowość: Koszalin


Wróć do Gry

cron