Content

Gry

Star Wars: The Old Republic (TOR)

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez David Turoug » 20 Paź 2013, o 10:58

Dwa dni temu stuknął mi 50 lvl. Doszedłem do niego od listopada 2012 (rejestracja), z przerwą od kwietnia do końca sierpnia 2013, czyli w pięć miesięcy grając jako free-to-play. Teraz nawet mi się doświadczenie nie nabija tylko legacy experience.
Siedzę na Ilum i jakoś ciężko te misje idą, zostały mi też ze trzy heroicki na Korelii. Jakby ktoś chciał wspólnie popykać albo jakieś grupowe questy zrobić to chętnie bym wspomógł lub został wspomożony ;)

Ps. Drugiej postaci jakoś nie chce mi się zakładać.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Jackson Sawyer » 27 Paź 2013, o 14:34

Progenitor, tak? Ja mam 53lvl, jestem na Makebie, ale mogę wpaść na Ilum, jeśli chcesz.
Nick - Vaida
Image
GG: 7595062
Awatar użytkownika
Jackson Sawyer
Gracz
 
Posty: 205
Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 13:45
Miejscowość: Łódź

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Morgofh » 11 Sty 2014, o 20:10

Tomb of Freedom Nadd. F2P

Sith Sorcerer lvl 50
Sith Warrior lvl 31

;)
Image

GG: 621195
Awatar użytkownika
Morgofh
Gracz
 
Posty: 33
Rejestracja: 8 Sty 2014, o 19:33
Miejscowość: Kartuzy

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez BE3R » 12 Sty 2014, o 10:20

F2P na serverze PVP sprytne.

Gratuluję samozaparcia :)
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Morgofh » 12 Sty 2014, o 11:28

Phi, też mi "samozaparcie" ;)
Żeby mnie było stać na subskrybcję to bym łupał ile wlezie ale jako, że jakoś od dwóch mieszków nie ma ani czasu, ani pieniędzy (tak to jest jak się studiuje w prywatnej uczelni, trolololo) to szkoda mi po prostu kasy.

Poza tym... gram głównie dla story moda. Po przejściu fabuły na sorku aż smutno mi się zrobiło, że to już koniec. Potem sorek mi zbrzydł i zrobiłem woja ;p
Image

GG: 621195
Awatar użytkownika
Morgofh
Gracz
 
Posty: 33
Rejestracja: 8 Sty 2014, o 19:33
Miejscowość: Kartuzy

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Malevorth » 3 Lut 2014, o 01:28

Serwer: Progenitor, obecnie preffered, bo subskrypcja mi się skończyła, ale w najbliższym tygodniu zakupię na dwa miesiące.

Postacie:
  • Vaestris - Shadow, ~20 lvl.
  • Umbrious - Sorcerer, 22 lvl.
  • Aveistorn - Commando, 34 lvl,
  • Gherion - Sentinel, 42 lvl,
  • Exelius - Powertech, 48 lvl,
  • Corderious - Operative, 55 lvl,
  • Vaestris (usunięty) - Juggernaut, 55 lvl.
Jeśli ktoś chce zagrać, to ja bardzo chętnie. Do expienia służą mi flashpointy i pvp, od bardzo dawna jestem w wielu gildiach typu RP.
Malevorth
New One
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 Sty 2014, o 17:24

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Peter Covell » 11 Maj 2015, o 12:33

Ktoś z Was jeszcze gra w The Old Republic? Aktualnie na Progenitorze mam dwie postaci: Przemytnika (ok 52 lvl) oraz Jedi (ok 32 lvl).

Do Gildii żadnej nie należę - przemytnikiem na razie gram - uwaga, zabawna gra słów, macie się śmiać - SOLO, zaś Dżedajcowi towarzyszy żołnierz prowadzony przez niejakiego Gyar-Than Hadyyka.

Jak się znajdzie ktoś chętny to jestem otwarty na stworzenie postaci imperialnej (ale wtedy trza by zaczynać od 0 lvlu i wspólnie expić, o).
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Kirył » 14 Maj 2015, o 01:22

Ja posiadam na Progenitorze Sage 51 lvl, Powertech 50 lvl oraz każdą inną klasę w granicach 20lvl, ale jako, że mam suba i 12x exp za storyline nabijam poziomy całkiem szybko. Gramy z Rivenem, wciągam do gry także Dresa, Quinlana i zachęcam resztę :D
Z Rivenem gramy na takiej zasadzie, że ja robię tylko storyline i pomagam mu czyścić resztę planety, możliwy jest też z mojej strony boost przez flashpointy i heroic questy przy pomocy postaci na wysokim poziomie :)
POSTAĆ GŁÓWNA
Image



POSTACI ARCHIWALNE
Tex Arvo - Mandalorianin


„– Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie. – Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skurwysynom!””
Awatar użytkownika
Kirył
Gracz
 
Posty: 176
Rejestracja: 6 Maj 2012, o 22:11
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Peter Covell » 15 Maj 2015, o 08:39

Jakby co:
Przemytnik: petercovell
Dżedajec: Andemus

Do zobaczyska w odległej galaktyce ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez BE3R » 16 Maj 2015, o 18:32

Może ktoś by chciał się spotkać wieczorkiem na ord mantell w wiosce Oradam?
Na e-piwo albo coś :)
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Kirył » 17 Maj 2015, o 11:19

R.I.P BE3R, wciągnęliśmy go znowu do gry :D
Teraz o odpisach można pomarzyć ^^
POSTAĆ GŁÓWNA
Image



POSTACI ARCHIWALNE
Tex Arvo - Mandalorianin


„– Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie. – Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skurwysynom!””
Awatar użytkownika
Kirył
Gracz
 
Posty: 176
Rejestracja: 6 Maj 2012, o 22:11
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Throul » 20 Lut 2016, o 00:14

A tak spytam odgrzewając temat: Ktoś w to jeszcze gra?

Jakby co mam sith inquisitora na 32 lvl imieniem Throul.



Za tydzień komp powinien wrócić z servisu więc będę w Galaktyce. Niech Ciemna Strona Mocy was prowadzi.
Awatar użytkownika
Throul
New One
 
Posty: 13
Rejestracja: 7 Gru 2012, o 23:02

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Darth Slotharius » 21 Lut 2016, o 14:39

Na Progenitorze mam przemytnika na 65lvl i od jakiegoś czasu zastanawiam się ile osób z MM w to gra...
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Aiden Rey » 30 Gru 2016, o 18:24

Jakby ktoś dalej grał to mam na Red Eclipse sage'a 70lvl i 20lvl sorca. Jakieś tam inne postacie też są ale głównie gram tymi dwoma, sorc wczoraj założony.
Awatar użytkownika
Aiden Rey
Gracz
 
Posty: 10
Rejestracja: 26 Gru 2016, o 18:28

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Jonas Kross » 11 Kwi 2017, o 19:07

.....
Jonas Kross
Gracz
 
Posty: 10
Rejestracja: 26 Sie 2016, o 16:59

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Kittani Levfith » 12 Kwi 2017, o 18:21

Progenitor - Ainyada (Sentinel)
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 17:08
Miejscowość: P-ń

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Opliko » 13 Kwi 2017, o 17:29

Gram głównie na Tomb of Tomb of Freedon Nadd po stronie Imperium. Nie chce mi się wypisywać postaci, ale jak na razie storyline skończyłem tylko Bounty Hunerem i Agentem, choć kilkoma innymi klasami nie jestem daleko (najbliżej jest chyba mój sith warrior na 48 poziomie).
Image
Ilość eksplozji przetrwanych przez postać:
Ilość przetrwanych rzutów o ścianę:
Ilość zdrad:
Discord: opliko#3114
Awatar użytkownika
Opliko
Gracz
 
Posty: 265
Rejestracja: 22 Cze 2016, o 13:59

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez David Turoug » 1 Maj 2017, o 20:39

Po blisko 4 latach nieodpalania TORa, dzisiaj rano kliknąłem przez przypadek ikonkę na pulpicie i zaczęło się aktualizować (blisko 5 godzin sic!). Jak już zaktualizowało odpaliłem, żeby zerknąć... hmm niestety czuje się trochę zagubiony, trochę się pozmieniało przez tyle czasu. Chwilę pochodziłem po Ilum, poleciałem też na Korriban tym swoim Sithem. Od mojego postu z października 2013 nic się nie zmieniło:

David Turoug napisał(a):Dwa dni temu stuknął mi 50 lvl. Doszedłem do niego od listopada 2012 (rejestracja), z przerwą od kwietnia do końca sierpnia 2013, czyli w pięć miesięcy grając jako free-to-play. Teraz nawet mi się doświadczenie nie nabija tylko legacy experience.
Siedzę na Ilum i jakoś ciężko te misje idą, zostały mi też ze trzy heroicki na Korelii.


Niestety w związku z tym że ciężko mi ogarnąć owego Sitha (Turoug), stworzyłem nową postać Jedi Knighta o wdzięcznym imieniu Mglavicius. Ba co więcej widzę, że Vrath scedował na nie pozycję Guildmastera :D
Jakby ktoś kiedyś miał czas pohasać po jasnej stronie mocy na początkowych levelach to dajcie znać, może coś tam ogarnę w tej grze. Od razu mówię, że jestem tylko skromnym graczem Free-to-play, nie wykupowałem wcześniej subsbkrybcji, w związku z czym nie jestem ani subem, ani nawet preferowanym graczem.

Jakieś porady dla starego-nowego gracza? :D Wciągać się czy nie warto? Pytanie czy dalej dla f2p max można osiągnąć 50 lvl? Bo widziałem że ludziska śmigają nawet z 70 poziomem, a gdy porzuciłem TORa, to max był 55.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Aiden Rey » 1 Maj 2017, o 22:53

Nie wiem jak kwestia z graczem f2p, ale za wykupienie suba masz od dodatku Knights of the Fallen Empire darmowe dodatki. W listopadzie jakoś wyszedł kolejny dodatek Knights of the Eternal Throne i lvl cap wzrósł właśnie do 70lvl. W tym tygodniu wyszedł update i jest kontynuacja epizodów. Nie będę spoilerował historii bo jest całkiem ciekawa, może nie poziom Revana ale mnie wciągnęła.

I taka mała promocja przy okazji. Na Red Eclipse po stronie imperium jest fajna polska gildia, więc jakbyś jednak zdecydował się do gry sithem to zapraszamy. Jak nie to mogę Ciebie boostnąć trochę moim 70lvl sagem.

Co do samego stylu gry, jeśli masz suba to wystarczy robić wątek główny i pare flashpointów, od KOTFE follower jest na tyle silny, że można story mode solować, to samo większość heroic questów. Cena suba też nie jest duża, bo 30 zł miesięcznie. Jeśli koniecznie nie chcesz płacić to mogę Ci dać pref linka(o ile już ostatnio komuś nie aktywowałeś) i nieco Ci odblokować panele.
Awatar użytkownika
Aiden Rey
Gracz
 
Posty: 10
Rejestracja: 26 Gru 2016, o 18:28

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez David Turoug » 2 Maj 2017, o 01:08

Powiem szczerze, że na razie nie mam zamiaru cokolwiek subskrybować, bo nie wiem czy mi się gra nie znudzi.
Sithem nie gram, bo wbiłem 4 lata temu 50 lvl na f2p i misje na Ilum ciężko mi szły, dlatego sobie odpuściłem, a Heroickow czy Flashow nie miałem już z kim robić, bo gildia mgławicowa się wykruszyła.
Teraz mam Jedi Knighta na 13 lvl, właśnie wylądowałem na Coruscant i będę się do terminalu podpinał z droidem, coby dostać następne zlecenia.

Turoug - Sith - 50 lvl (obecnie na własnym statku Fury)
Mglavicius - Jedi - 13 lvl (Coruscant)

W sumie na razie wkurza mnie jedna rzecz, mianowicie notorycznie zapychający się inwentarz :D
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry

cron