Content

Gry

Star Wars: The Old Republic (TOR)

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez David Turoug » 5 Gru 2009, o 16:14

Wiele ciekawych informacji na waszej stronce. Myślę, że tłumaczenie informacji z innych stron to dobre posunięcie, bo przecież nie każdy jest anglojęzyczny. A co do samej gry, to pewnie jak każdy, z niecierpliwością na nią czekam. Pytanie tylko jaki abonament będzie oraz to czy można sobie grać bezpłatnie na prywatnych serverach?? Aha, no i wymagania :D
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Peter Covell » 5 Gru 2009, o 18:42

Spójrz na wymagania TFU i pomnóż razy dwa, a się dowiesz :P
A tak na poważnie, najlepsze w stronce TOR.pl jest tłumaczenie filmików - u mnie z rozumieniem ze słuchu zawsze był problem
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Escaladr » 5 Gru 2009, o 18:50

A tak na poważnie, najlepsze w stronce TOR.pl jest tłumaczenie filmików - u mnie z rozumieniem ze słuchu zawsze był problem

Gdybyśmy znaleźli więcej osób do ekipy, to byłoby ich znacznie więcej. A tak, co tydzień jest wiele nowych updatów [w tym tygodniu to w ogóle eksplozja informacji :P] i się nie wyrabiamy niestety. Ciężko znaleźć dobrych ludzi do pisania artykułów bądź tłumaczenia tekstów niestety.

Co do wymagań to była mowa o tym, że The Old Republic będzie miał mase opcji do przytemperowania grafiki i tym podobnych rzeczy, żeby i użytkownicy działający na starszych sprzętach mogli sobie pograć. Zresztą działanie na starym sprzęcie to po prostu mus w przypadku MMO, bo panowie od BioWare i LucasArts mogliby stracić masę klientów w ten sposób, tak więc wymaganiami bym się aż tak mocno nie martwił.
Awatar użytkownika
Escaladr
 
Posty: 36
Rejestracja: 5 Gru 2009, o 13:33

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez David Turoug » 5 Gru 2009, o 19:05

Ciekawi mnie też, czy któraś z polskich grup zajmie się oficjalnym tłumaczeniem SW: OR czy też możemy się spodziewać takiego wypadku jak przy KOTOR II, gdzie mamy do czynienia z (nie)oficjalnym tłumaczeniem, imo bardzo wysokiej jakości i ciągle poprawianej, za którą trzeba zapłacić tylko 3,66 czy coś koło tego.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Escaladr » 5 Gru 2009, o 21:00

Narazie nie ma na ten temat żadnych informacji. Kto wie, może kiedyś sami się za to weźmiemy, ale spolszczanie MMO to robota dla oficjalnych firm spolszczających. Niestety biorąc pod uwagę, że cały czas się one zmieniają - patche, updaty, korekcje umiejętności itp, to bardzo ciężko by było to spolszczyć. Do tego dochodzi jeszcze jeden aspekt - ogrom materiału. W żadnym innym MMO nie ma czegoś takiego jak opcje dialogowe, same suche opisy questów.

Innymi słowy - nie zdziwię się jak pozostaniemy przy Englishu ^^
Awatar użytkownika
Escaladr
 
Posty: 36
Rejestracja: 5 Gru 2009, o 13:33

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Oto'reekh » 7 Gru 2009, o 03:15

Ja bym też nie liczył na prywatne serwery :> No chyba, że nastąpi wyciek kodu serwera w co wątpię, lub znajdzie się banda maniaków która będzie próbowała "emulować" tą grę co jest bardzo czasochłonne i nie oddaje pełnego charakteru vide prywaty w WOW. Mam nadzieje że abonament nie przekroczy 15 dolców, bo wtedy nie rujnowałby mi tak miesięcznego budżetu :P
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez David Turoug » 25 Gru 2009, o 19:28

Oglądaliście może te gameplay'e?? Ja przyznam szczerze dopiero wczoraj się za nie wziąłem (trailer widziałem już wcześniej ale bez napisów) i się troche nakręciłem na Old Republic :D Gra będzie naprawdę najwyższych lotów... Ciągle martwią mnie jednak dwie rzeczy. Jak duży będzie abonament i jakie będą wymagania dla gierki...
A póki co, czekam na kolejne spolszczone materiały ;)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Oto'reekh » 26 Gru 2009, o 00:06

Wymagania nie powinny być wysokie, w końcu gra MMO czyli otwarta dla jak największej ilości graczy, możliwe że opcje konfiguracji graficznej będą "elastyczne" poza tym gra nie wygląda hmm rewelacyjnie, więc może nie będzie źle.
Abonament miejmy nadzieję, że panowie z BioWare nie wpadną na pomysł rewolucji cenowej i nie sieknął więcej niż za wow-a czyli 15 baksów
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez David Turoug » 26 Gru 2009, o 18:34

Naprawdę fenomenalnie się zapowiada gierka. Na tej stronce co reprezentantem jest Escaladr, dali link do postaci Sithów itp itd. Po nowym roku pewnie będzie przetłumaczone i wrzucone na ich server.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Escaladr » 27 Gru 2009, o 22:54

David Turoug napisał(a):
Po nowym roku pewnie będzie przetłumaczone i wrzucone na ich server.

Fajnie by było, bo przysiedliśmy z Sonixem żeby to przetłumaczyć, ale okazało się, że nie ma bardzo skąd ściągnąć tego trailera w dobrej jakości >.< Przecież nie będę z youtube ściągał tej tandety w Low Definition ...
Awatar użytkownika
Escaladr
 
Posty: 36
Rejestracja: 5 Gru 2009, o 13:33

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez David Turoug » 27 Gru 2009, o 23:56

Escaladr napisał(a):
David Turoug napisał(a):
Po nowym roku pewnie będzie przetłumaczone i wrzucone na ich server.

Fajnie by było, bo przysiedliśmy z Sonixem żeby to przetłumaczyć, ale okazało się, że nie ma bardzo skąd ściągnąć tego trailera w dobrej jakości >.< Przecież nie będę z youtube ściągał tej tandety w Low Definition ...


Mam nadzieję, że jednak Wam się uda coś wykombinować. Myślę, że nawet jak ktoś jest anglojęzyczny to chętnie skorzysta z Waszych tłumaczonych trailerów i gameplay'ów (np. ja) ;)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Escaladr » 28 Gru 2009, o 01:13

Dlatego zassaliśmy to co jest na stronie oficjalnej i umieścimy to z odnośnikiem LQ. Tłumaczenie wstawimy prawdopodobnie jutro wieczorkiem :)
Awatar użytkownika
Escaladr
 
Posty: 36
Rejestracja: 5 Gru 2009, o 13:33

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez David Turoug » 28 Gru 2009, o 01:15

Escaladr napisał(a):Dlatego zassaliśmy to co jest na stronie oficjalnej i umieścimy to z odnośnikiem LQ. Tłumaczenie wstawimy prawdopodobnie jutro wieczorkiem :)



Oł. A myślałem, że aktualizacja dopiero po nowym roku? U Was coś ostatnio chyba zmiana servera była albo będzie?

A wracając do filmików, to teraz będą jakieś postacie Sithów (Inkwizytor chyba). Zobaczymy co nam przygotowali panowie od Old Republic ;)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Escaladr » 30 Gru 2009, o 18:24

Sory za opóźnienie, ale już wstawiliśmy filmik na kanał :P Trochę problemów było z konwertowaniem, hehe.

No i może kogoś zainteresuje podsumowanie nowinek z gry oraz opis Interfejsu gry
Awatar użytkownika
Escaladr
 
Posty: 36
Rejestracja: 5 Gru 2009, o 13:33

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez David Turoug » 30 Gru 2009, o 18:48

Ciekawe podsumowanie ;) Ciągle zastanawia mnie ta wersja językowa... Pomijam oczywiście wersję dźwiękową języka, jednak czy jest szansa na wprowadzenie takiego spolszczenia jak na interfejsie?
Fajnie byłoby przenieść niektóre akcje z Mgławicy Mocy, do Old Republic, chociaż to nie te ramy czasowe.. :D
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Escaladr » 30 Gru 2009, o 19:59

Producenci podali, że gra będzie dostępna w wersji angielskiej, francuskiej i niemieckiej więc na PL raczej nie mamy co liczyć. Na fanowskie wersje raczej też nie, bo:
a) to byłyby lata świetlne roboty
b) przecież to będzie niekończąca się opowieść (nowe patche, questy, dodatki, itp itd)
c) pewnie gra będzie miała zabezpieczenia, by nic nie zmieniać w kodzie gry.
Awatar użytkownika
Escaladr
 
Posty: 36
Rejestracja: 5 Gru 2009, o 13:33

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Oto'reekh » 31 Gru 2009, o 11:12

Jedyna opcja gry z polskimi napisami jest w rękach wydawcy o ile taki się znajdzie na PL rynku. Z tego co pamiętam to już jedna gra MMO doczekała się i pl serwów i Polskiej nakładki to chyba ten tytuł z Conanem w tle o ile się nie mylę. Czy będzie podobnie w przypadku tytułu od Bioware niestety wątpię :/
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez David Turoug » 21 Mar 2010, o 14:05

Po dość długiej nieobecności odwiedziłem stronkę The Old Republic i muszę stwierdzić, że sporo straciłem, nie zaglądając na nią w ostatnich tygodniach.
Niedawno zainteresowałem się "tajmlajnem" (fabułą), która jest bardzo ciekawie opisana na w/w stronce. Kiedyś padł pomysł, żeby zorganizować u nas questa poza chronologią Mgławicy Mocy chyba w czasach wojen klonów. Ja bym zaproponował cofnąć się do czasów Starej Republiki i skorzystać z jakiś pomysłów z TOR'a ewentualnie KoTORa.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Fenn Mereel » 23 Mar 2010, o 21:54

ToR będzie świetny to wiem na pewno(no, bo Bioware :)) A za questem ze starożytności stoję murem. Nie będzie Niemiec pluł Nam w twarz!
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 624
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Oto'reekh » 23 Mar 2010, o 23:55

BioWare nie wystarczy, choć mam nadzieje że będzie ok, Mass Effect 2 i Dragonage to nie były gry które mnie w jakikolwiek sposób wciągnęły i żadnej z nich nie ukończyłem bo padłem z nudów więc u mnie są raczej na pochyłej w dół.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry

cron