Content

Gry

Star Wars: The Old Republic (TOR)

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez David Turoug » 24 Mar 2010, o 00:51

Jak na razie, to co nam dostarczają panowie z BioWare oraz ze stronki Escaladra - inne ciekawe (i spolszczone) informacje/filmiki/arty/itd.. - nie obawiam się o końcowy efekt TORa.
Gorzej będzie z tym ile będzie kosztować abonament i jakie będą rzeczywiste wymagania gierki. ;]
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Peter Covell » 24 Mar 2010, o 01:19

Generalnie zachęcam do odwiedzania stronki theoldrepublic.com.pl a także pisania na ich forum. Przeglądając polskie strony o podobnej tematyce, doszedłem do wniosku, że ta jest jedyną, która zasługuje na uwagę i szkoda by była, gdyby zabił ją brak ruchu...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Fenn Mereel » 24 Mar 2010, o 15:39

W wywiadzie z twórcami gry, powiedziane było że wymagania będę zbliżone do Kotora. Więc będzie chyba na takim poziomie, jeżeli podrasują trochę engine graficzny to strzelam:
Procesor: 2.0 Ghz (przynajmniej)
Karta Graficzna: 512Mb pamięci podręcznej.
RAM: 512Mb/1Gb (nie jestem pewien)
A reszty wam nie powiem, bo aż tak dobrze się nie znam :(

I niech nikt nie waży się linczować BioWare toż to twórcy Świętego Legendarnego Kotora są! Amen! :D
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 624
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Kelan Navarr » 24 Mar 2010, o 16:00

W temacie o TOR dałbym po prostu link do naszej zaprzyjaźnionej strony. Po co się wypowiadać tutaj na ten temat, skoro tam jest na to miejsce. Kilku nowych użytkowników zawsze się przyda, a śmiem twierdzić, że jeśli przejdzie ktoś od nas, to będzie to w dodatku użytkownik na poziomie. Proponuję po prostu zamiast działu dać link. Trochę chaotycznie piszę, ale jest 22 i niedawno wróciłem z pracy i z kosza (wstałem o 6) i się średnio w takim stanie pisze :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Peter Covell » 24 Mar 2010, o 20:59

Zdiełano ;)

Image
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Star Wars: Old Republic

Postprzez Yarin Lanex » 22 Lip 2011, o 00:17

Dyskusje na temat tegoż MMO, w tym temacie :D
Zaczniemy może od....

Zawartości edycji kolekcjonerskiej :mrgreen:
Jak Wam się widzi?
Image
* Figurka Dartha Malgusa produkcji Gentle Giant

* Płyty z grą Star Wars: The Old Republic w kolekcjonerskim metalowym opakowaniu

* Pamiętnik mistrza Gnost-Durala z przypisami Satele Shan

* Mapa galaktyczna Starej Republiki

* Specjalny cyfrowy klucz, gwarantujący bezpieczne logowanie się do gry

* Muzyka z gry Star Wars: The Old Republic

* Wysokiej jakości opakowanie

7 DODATKOWYCH PRZEDMIOTÓW:

* Pistolet na flary: strzela w powietrze flarami

* Droid treningowy: unosi się przy Twoim boku, zapewniając wsparcie w walce

* HoloTancerz: dzięki niemu możesz wyświetlić swojego holograficznego tancerza

* HoloKamera: rejestruje wizualny zapis Twoich przygód

* STAP: elegancki, unikatowy pojazd

* Unikatowy droid-mysz: wesoły droid, który będzie Ci towarzyszyć podczas przygód
Postać główna:
Image
Postaci poboczne:

ImageImage
Image
__________________________________________________


..najważniejsze jest to, by nigdy nie zawieść samego siebie..
Awatar użytkownika
Yarin Lanex
Gracz
 
Posty: 720
Rejestracja: 2 Lip 2010, o 20:33
Miejscowość: Gdynia

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Shas » 22 Lip 2011, o 09:59

Nic ciekawego biorąc pod uwagę że za całość wyjdzie ze 400 zł. Za preorderowałem zwyczajną wersję za 20 zł co w ostatecznym rozrachunku wyjdzie 180 albo 160 zł kiedy będzie trzeba dopłacić.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Namredib » 22 Lip 2011, o 10:11

Niepotrzebne gadżety za 220 zł.
Image
Awatar użytkownika
Namredib
Gracz
 
Posty: 279
Rejestracja: 23 Maj 2010, o 11:10
Miejscowość: Gostyń

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Shas » 22 Lip 2011, o 10:16

Ale tylko przez EA Orgin.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Larisa Rayne » 26 Lis 2011, o 11:59

takie małe pytanko

z tego co wyczytałam na forach itp itd to dzisiaj będzie można wypróbować Beta Wersje czy jednak się mylę?

A może inny beta testerzy by się zastanowili nad wspólną grą ?? :D
Image
Image

nr gg : 4946534
Awatar użytkownika
Larisa Rayne
New One
 
Posty: 646
Rejestracja: 26 Kwi 2010, o 17:37

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Shas » 26 Lis 2011, o 14:03

Ruszył Stres Test serverów TOR, dwie tury ... pierwsza ruszyła wczoraj, dzisiaj jest druga. W Poland zacznie się o 17 w England o 16 ichniego czasu jakoś tak.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Oto'reekh » 28 Lis 2011, o 00:09

Grałem kilka godzin, skończyłem w całości hutte i skasowałem :D Zżerała za dużo czasu, a to tylko krótka cholerna beta :P Moje wrażenia to przede wszystkim średnia, jeśli nie powiedzieć słaba grafika. Widać, że Bioware celuje w baaardzo szerokie spektrum odbiorców o najprzeróżniejszej konfiguracji sprzętowej. Druga sprawa, że żadnej rewolucji tu nie uświadczymy, nie grałem w WOW, ale mam okazję obserwować jak wygląda gra, miałem styczność z innymi MMO i muszę stwierdzić, że to nie jest przełom w gatunku.
Mechanika gry to tradycja jak tylko być może, zręcznościowość walki jest umowna i ogranicza się do wciskania przycisków odpowiedzialnych za umiejętności, tak samo jak u konkurencji. Reszta też bez zmian. Jedyne co odróżnia ten produkt to questy główne (poboczne również są z pełnymi ścieżkami audio, ale to nie to samo), które dzięki temu, że mają nagrane głosy, kamerę która przypomina zubożoną wersje mass effecta (animacja postaci także) wciąga. Mimo tego, że początek jest dosyć blachy, nie wiadomo jak będzie później, ale chce się to odkrywać. Do tego dochodzi zupełnie iluzoryczna świadomość, że mamy jakiś wybór ścieżki dialogowej, który coś zmienia, tak naprawdę nie za bardzo prócz dwóch rzeczy. Niektóre wybory, mają oznaczenie czy dadzą nam punkty jasnej czy ciemnej strony (pomimo tego że frakcje i tak dzielą się na tą jasną i na tą ciemną, ale możemy być np. złym/dobrym sithem), co prawda z tego co grałem nie ma to dużego wpływu na fabułę(może później, bo niektóre wybory są dość kontrastowe) i grając pod siebie raz wybieram jedną a innym razem drugą stronę. Teraz trzeba będzie rozstrzygnąć problem czy opłaca grać się pod siebie, czy maskować dana stronę, aby otrzymać więcej punktów obdarowujących nas jakimiś bonusami, podobno sprzętowymi, przeznaczonymi dla danego podejścia. Drugi wpływ, co nie jest już oznaczone i nieco częstsze to wpływ na kompanów. Kompana odblokowuje się po jakimś czasie i można się na niego zdecydować, lub zrezygnować, choć jest pomocny, tzn. nie zrezygnować, a raczej nie używać. Tak czy inaczej przypomina to system z normalnych Kotorów, kompan po prostu dostaje punkty zależnie od naszego podejścia do jakiejś tam sprawy. Jego podejście możemy wyczuć poprzez przeczytania wpisu o danym kompanie w "Codexie". Co to daje do końca nie wiem, ale pewnie podbija kompana w jakimś tam stopniu. Do tego nie są to zwykłe łażące npc-e można także z nimi rozmawiać, co prawda pewnie nie za często i tylko w kantynach lub na statku, ale to zawsze jakiś ukłon do starych Kotorów.
Gra tak czy inaczej ma klimat gwiezdnych wojen, trochę go rozbija widoczna i naga mechanika MMO, ale nawet daje rade, trzeba też powiedzieć, że jest to sam początek przygody, który nie wymaga od nas nudnego bicia mobków poza questami przez ileś godzin aby awansować o poziom, być może przez całość rozgrywki tego nie ma ale kto to wie.
Rozwój postaci wydaje się dosyć ubogi, ja zauważyłem tylko umiejętności kupowane u gościa, a po wybraniu specjalizacji (10 lvl) wybierane z drzewka, więc prezentuje się to dosyć kiepsko. Żadnych punktów, żadnych biegłości, dochodzi tylko system craftingu, w który nie wnikałem i wiem tylko, że spośród kilku specjalności można wybrać 3 aktywne (można je później zmieniać)
Podsumowując gra nie wygląda ani na rewolucję, ani na jakiś wielki skok do przodu, ratuje to wszystko sposób przedstawienia fabuły i kompani z jakąś historią oraz świat SW. Czy sam ją kupie i będę płacił koło 50 zł mce ? Tylko i wyłącznie gdy znajdzie się kumpel, nie mam ochoty na wchodzenie w to na ślepo i szukania tam jakiś nowych ludzi, do tego boje się, że znudzi mi się to po 1 mce, a 2 bańki na start to nie jest tak mało :P
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Shas » 8 Gru 2011, o 19:19

No to z Otorkiem się nie wdam w dyskusję bo się zflejmimy jeszcze ... on ma swoje zdanie, ja mam swoje i tego się trzymamy.

Z hot news, preorderowcy zaczną grę do 7 dni a nie jak wcześniej podawano 5 wcześniej. Pierwsze informacje o starcie zaczną docierać na skrzynki już od 13 do 15, wszystko rozbiega się o moment zaklepania na stronie swojego preorderowego koda. Czym wcześniej tym mamy większą szansę na zaczęcie już 13. Jeśli pobraliśmy clienta z ostatniego stres testa w ubiegłym miechu to wystarczy że go zupdatujemy, dossa on sobie to i owo i jedziem.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Oto'reekh » 9 Gru 2011, o 01:12

Shas masz preorder ? Bo może sam spróbuje ?
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Shas » 9 Gru 2011, o 01:28

Nosz baaaa ... jak tylko się pojawiły to kupiłem. Lariska też ma z tego co pamiętam.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Oto'reekh » 9 Gru 2011, o 09:19

To ja chyba też sobie wezmę, a kim grasz ?
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Shas » 9 Gru 2011, o 12:33

Wielkiego wyboru nie mam prawda. ;) Wypróbowałem wszystkie 4 interesujace klasy i wybrałem tą najbliższą memu sercu.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Larisa Rayne » 9 Gru 2011, o 12:38

Ja po stronie Sithów ;) i jako Sith Inquisitor - rozbudowany do Sith Assassina ;) ;)
Image
Image

nr gg : 4946534
Awatar użytkownika
Larisa Rayne
New One
 
Posty: 646
Rejestracja: 26 Kwi 2010, o 17:37

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Shas » 9 Gru 2011, o 12:42

Phi ... pussy ... a nie czekaj ... zły przykład. :?
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Star Wars: The Old Republic (TOR)

Postprzez Oto'reekh » 9 Gru 2011, o 13:45

To rozumiem, że jak zamówię w poniedziałek to swoim imperialnym agentem będę miał z kim grać ? :P
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry

cron