Content

Gry

Star Wars Combine

Star Wars Combine

Postprzez Dagos Bardok » 7 Lip 2010, o 14:38

Star Wars Combine to darmowa internetowa gra, czy też symulacja, typu MMORPG osadzona w realiach Gwiezdnych wojen. Rozgrywka prowadzona jest w oknie przeglądarki i nie wymaga instalowania żadnego programu.

Świat Star Wars Combine obejmuje prawie 5 tysiący planet i księżyców w 621 systemach. Gracze mogą wcielić się w postać dowolnej rasy i zawodu, należącą do jednej z wielu frakcji - Imperium, Rebelia, piraci, handlowcy itp. Gra umożliwia produkcję wyposażenia, takiego jak statki, pojazdy, broń, droidy i inne, a także prowadzenie pomiędzy graczami handlu.

W Galaktyce Star Wars Combine nie znajdziemy klasycznych bohaterów Sagi Gwiezdnych wojen, takich jak Han Solo, Anakin, czy Luke Skywalker. Rezygnacja z tych postaci wiąże się z oddzieleniem i uniezależnieniem fabuły gry od fabuły filmów i przekazanie w ręce graczy niczym nie ograniczonej kontroli nad wszystkim wydarzeniami w galaktyce, łącznie z działaniami dwóch najpotężniejszych frakcji - Imperium i Rebelii, których przywódcy także odgrywani są przez graczy.

Gra w to ktoś z Was? Gra trudna w opanowaniu dla początkujących. Rozgrywka też nie pędzi w jakiś zastraszającym tempie, ale jest przyjemnie. Ja aktualnie pracuję dla Imperium. Siedzę na Coruscant oczekując na rozkazy :)

LINK: http://www.swcombine.com

Polska Strona (nie aktualizowana od '07): http://swcombine.w.interia.pl

Video ukazujące co i jak: http://www.youtube.com/watch?v=tzMCwG33AdQ
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Star Wars Combine

Postprzez Fenn Mereel » 7 Lip 2010, o 15:40

Trochę mnie to zaintrygowało. Wygląda na dosyć fajne, więc spróbuję ;)


EDIT(po zarejestrowaniu): Jeez, to jest naprawdę cholernie skomplikowane!
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 624
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa

Re: Star Wars Combine

Postprzez Dagos Bardok » 7 Lip 2010, o 15:49

Po stworzeniu postaci, podaj swój nick to napisze do ciebie. Możesz nawet dołączyć do Imperium!
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Star Wars Combine

Postprzez Shas » 13 Lip 2010, o 12:00

Swego czasu trochę grałem ... faktycznie szału prędkości nie ma, grafika przeglądarkowa, czas real więc jak lecisz 48 godzin to tyle faktycznie będziesz leciał. Coś poprawiło się w Imperium ? ostatni raz na Combine byłem a ze 2 lata temu to ciągle The Mighty Imperium było pośmiewiskiem i playground dla piratów Tenel, Tanel ... no wyleciało mi z głowy jak miała na nick ta kobitka.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Star Wars Combine

Postprzez Dagos Bardok » 13 Lip 2010, o 12:11

Troszkę. Imperium kontroluje większość planet. Teraz żeby dołączyć do Empajerów trzeba przejść szereg testów! Powariowali, ale jest całkiem spoko ;)
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Star Wars Combine

Postprzez Luk Seven » 13 Lip 2010, o 13:30

Ja grałem i znudziło mi się, gdy przechodziłem szereg testów by dołączyć do Mandalorian.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: Star Wars Combine

Postprzez Shas » 13 Lip 2010, o 13:47

Ja pracowałem trochę dla Hapes, potem jako freelancer aż w końcu jako najemnik w dwóch firmach. Choć w wiekszości zajmowałem się transportem, budowaniem i prospectem, no bo co innego bez aplikacji walki można było robić.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Star Wars Combine

Postprzez Burrows G. » 14 Sie 2013, o 11:30

Też w to gram :) Walkę już wprowadzono, PvP na razie ograniczono do jednej planety, PvE jest nieograniczone. Gra do łatwych nie należy, jest dużo czytania i zadawania pytań. W pierwszych etapach gry, w fazie poznawania mechaniki i zarysu fabularnego trzeba wykazać się sporą cierpliwością. Na szczęście jest w grze wielu Polaków, większość z nich jest chętna do pomocy. Później robi się ciekawiej, można zostać kimkolwiek się chce, od kloszarda poprzez zwykłego pracownika, żołnierza, złodziejaszka, po właściciela planet, stoczni, dowódcę frakcji lub dyplomatę wysokiego stopnia. To, kim się będzie nie jest w ścisły sposób ograniczone przez mechanikę. Jeżeli chce się na przykład dowodzić, trzeba spełnić kilka warunków - trafić do frakcji w której jest dużo osób, wypadać dobrze w oczach przełożonych by szybko awansować, pokazać że umie się zarządzać drużyną, często trzeba mieć sukcesy w rekrutowaniu nowych graczy i na koniec tło fabularne, czyli nieludzie w imperium nie będą na równych prawach z rasami ludzkimi. SWC nie ma niestety aż tak przejrzystej i przyjemnej szaty graficznej jak Magławica Mocy, ale od bezpłatnej gry tworzonej od podstaw przez fanów nie można dużo więcej wymagać, jej interfejs ma specyficzny klimat. Gra SWC daje dużo możliwości pod względem fabularnym.

Dlatego też zarejestrowałem sobie tu konto i będę chciał stworzyć postać równoległą do tej którą posiadam w SWC. Aktualnie obmyślam szczegóły, chciałbym stworzyć wyraźną postać, obmyślam jak przełożyć moją postać na inne tło historyczne. Niestety nie interesuję się tym okresem w SW, co nieco utrudnia mi pracę nad postacią. Pozdrawiam.
Burrows G.
New One
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Sie 2013, o 17:02


Wróć do Gry

cron