Content

O świecie Star Wars

STAR WARS Antologia Fanów 2010 - 2011

Ogółem o Galaktyce, i o tym, co pomogło nam ją poznać.

STAR WARS Antologia Fanów 2010 - 2011

Postprzez Kelan Navarr » 9 Mar 2012, o 22:36

Moi drodzy

Przez ostatnie dwa miesiące zaniedbałem trochę Mgławicę tłumacząc się "czymś, czym musiałem się zająć". Szczęśliwie projekt został ukończony i wracam do spraw Mgławicowych na dobre, a poniżej przedstawiam zapowiedź dzieła, do którego miałem przyjemność zaprojektować całą szatę graficzną. Mam nadzieję, że książka (w formie elektronicznej, bądź zwykłej) zapewni Wam sporo rozrywki, a sama Mgławica dzięki reklamie w Antologii stanie się w polskim środowisku gwiezdnowojennym jeszcze bardziej rozpoznawalna.


Image

Star Wars Antologia Fanów 2010-2011 to blisko stustronicowy zbiór felietonów, zestawień, recenzji, galerii, prezentacji i rozmaitych innych przejawów fanowskiej twórczości. Do jego powstania przyłożyli się zarówno pojedynczy fani, jak i redaktorzy dużych polskich portali oraz członkowie organizacji gwiezdnowojennych. W siedmiu działach tematycznych, poświęconych najróżniejszym obszarom starwarsowego świata (filmy, książki, gry, fandom i inne), przyglądamy się – niekiedy z troską, czasem z podziwem, a zwykle z humorem i autoironią – najważniejszym wydarzeniom Star Wars ostatnich dwóch lat. Nie samym jednak tekstem człowiek żyje, można więc też nacieszyć oko zdobiącymi Antologię minikomiksami i grafikami, zarówno licencjonowanymi, jak i fanowskimi. Każdy fan, mniej lub bardziej zaangażowany w opowieści z uniwersum George’a Lucasa, starszy i młodszy, powinien znaleźć dla siebie coś miłego.

Przygotowana przez fanów dla fanów, Star Wars Antologia Fanów 2010-2011 będzie dostępna całkowicie za darmo w postaci pliku PDF, jednak w odróżnieniu od poprzedniej edycji z 2009 roku, będzie ją można także zdobyć w limitowanej wersji papierowej. Choć nie będzie dostępna w sprzedaży, otrzymać ją będzie można jako nagrodę w jednym z kilku organizowanych lub współorganizowanych przez nas konkursów.

Pierwszy odbędzie się podczas oficjalnej premiery Star Wars Antologii Fanów 2010-2011, która będzie miała miejsce 24 marca na poznańskim konwencie fantastyki Pyrkon 2012 (http://www.pyrkon.pl). Po krótkiej prezentacji projektu, zaprosimy wszystkich do wzięcia udziału w bardzo nietypowym konkursie z udziałem twórców zbioru. Do rozdania mamy aż 5 egzemplarzy Star Wars Antologii Fanów. Warto się o nie postarać, bo druga taka okazja obejrzenia i wygrania ich „na żywo” już się nie przytrafi!

Premiera elektronicznej wersji Star Wars Antologii Fanów będzie miała miejsce półtora tygodnia później, 5 kwietnia. Tymczasem zapraszamy wszystkich do odwiedzenia oficjalnej strony antologii na facebooku:, gdzie systematycznie będą się pojawiać kolejne zapowiedzi tego, co zobaczycie wewnątrz naszego zbioru, a także informacje o wspomnianych wcześniej konkursach. Dodatkowo, wśród osób, które polubią naszą facebookową stronę rozlosujemy 3 egzemplarze papierowych edycji Star Wars Antologii Fanów 2010-2011. Zapraszamy – i niech Moc będzie z Wami!

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: STAR WARS Antologia Fanów 2010 - 2011

Postprzez David Turoug » 5 Kwi 2012, o 21:11

Od godzin można już pobierać nową Antologię Fanów Star Wars. Jest dostępna na Star Wars eXtreme.

Antologia Fanów SW PDF

Ja już ściągnąłem, tylko się zastanawiam czy przeglądać czy czekać na wersję książkową. :D
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25


Wróć do O świecie Star Wars

cron