Content

Nar Shaddaa

[Nar Shaddaa] Lądowiska

Image

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Luk Seven » 27 Sty 2009, o 17:25

Seven popatrzył na grupkę kłócących się piratów - ciekawe za ile się pozabijają - pomyślał, licząc na widok walki której nie widział już od kilku dni. Kiedy zobaczył, że chyba nic z tego, zwrócił uwage na mężczyzne stojącego z boku. Pierwsze co mu przyszło na myśl bo jego zobaczeniu, że jest to Sith. Po dłuższym przyjrzeniu się osobnikowi postanowił podejść do niego - Ciekawe, czy to ma sens? - odparł do siebie w myslach Seven.
Luk podszedł do tej postaci i zadał krótkie pytanie - Szukasz roboty?
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Jack Welles » 27 Sty 2009, o 17:30

- No to jak się to mawia - powiedział Jack i wstał od stolika - Komu w drogę temu w czas - i wyszedł za Luk'iem... Po wyjściu zauważył, że jego towarzysz rozmawia z piratami - "Ciekawe co on kombinuje?" - pomyślał...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Moebius » 27 Sty 2009, o 22:26

Postac popatrzyla na Sevena

zależy.
Po pierwsze dla kogo ??
Po drugie ile płacisz ??
I najważniejsze Co mam zrobić ??
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Luk Seven » 27 Sty 2009, o 22:44

Seven nie lubił sprzeciwu, ale starał się to ukryć.
- No więc po pierwsze pracujesz dla mnie, po drugie płace dziesięć tysięcy kiedy uda nam się zakończyć zadanie po mojej myśli, a po trzecie idziemy po jednego frajera który wisiał kasę Huttowi z tej planety i teraz robi za jego maskotkę. Ale nim się zgodzisz, muszę wiedzieć dlaczego mam wybrać akurat Ciebie.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Moebius » 27 Sty 2009, o 22:58

Dziesięć tysięcy za uratowanie jakiegoś frajera ?
Może być.
A dlaczego akurat ja na to pytanie powinieneś sam odpowiedzieć ja jedynie mogę podać pewne argumenty które tylko pomogą w właściwym wyborze.
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Luk Seven » 27 Sty 2009, o 23:05

Po pierwsze, odpowiadasz wprost i precyzyjnie, kiedy Ja ci zadaję pytanie, bo inaczej możesz źle skończyć - Sevenowi wyraźnie podniósł się głos - Po drugie robisz wszystko co Ci rozkaże, a po trzecie... na trzecie przyjdzie czas później - Seven wziął głęboki wdech by wysłuchać co mu ma do powiedzenia ta irytująca go już osoba.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Moebius » 27 Sty 2009, o 23:13

Dobrze wiec. Ewidentnie ma zbyt wysokie mniemanie o sobie acz kol wiek jego duma na pewno pomaga mu w trudnych sytuacjach. Postaram się odpowiadać dość precyzyjnie.
A jeśli mogę zadać pytanie to mam tak owe.
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Luk Seven » 27 Sty 2009, o 23:18

Pytanie? Zresztą możesz je zadać. - odpowiedział z niechęcią Seven, dodając do siebie w myślach - Gdyby zobaczył mnie w mundurze to najpewniej nigdy by nawet nie odważył się otworzyć ust, nie mówiąc już o pytaniu mnie o cokolwiek.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Moebius » 27 Sty 2009, o 23:23

Pierwsze. Kiedy możemy zaczynać ??
Drugie. Czy będziemy działać sami czy kimś ??
Trzy. Znasz tego kolesia który stoi kolo drzwi i parzy w nasza stronę ??
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Luk Seven » 27 Sty 2009, o 23:27

No więc z racji tego, że chciałeś zadać pytanie odpowiem Ci na trzecie. Jack chodź tu bo chyba się jeszcze nie będziemy stąd zbierać! - krzyknął Seven w stronę kapitana, a później odwrócił się w stronę przybysza w czarnym płaszczu - To jest Jack i tyle Ci narazie starczy.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Jack Welles » 28 Sty 2009, o 00:26

Jack posłusznie podszedł do Sevena i zmierzył wzrokiem jego rozmówcę - "Robi się coraz ciekawiej" - pomyślał - "Co ten Seven znowu kombinuje?..."
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Moebius » 28 Sty 2009, o 16:58

Milo mi - wyciąga prawa dłoń - jestem Moebius. Ty jestes Jack a twój towarzysz to??
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Luk Seven » 28 Sty 2009, o 18:53

- Luk - burknął Seven - No więc Jack, nasz nowy kolega jest chętny by nam pomóc w odbiciu pirata znającego położenie Myrkr z pałacu Hutta. Macie jakieś pytania dotyczące misji, czy możemy iść na statek by dostać się na drugą stronę księżyca?
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Moebius » 28 Sty 2009, o 19:29

Nie wiem jak Jack ale ja jestem gotowy choć milo by było dowiedzieć się czegoś więcej na temat zabezpieczeń aby zaplanować jak najlepiej akcje odbicia.
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Jack Welles » 28 Sty 2009, o 20:15

Jack podał ręke Moebius'owi i powiedział:
- Trzeba będzie koniecznie szczaić kogoś pracującego dla Hutt'a i przekonać go w TEN czy INNY sposób do tego by podzielił się z nami informacjami na temat zabezpieczeń- przerwał na chwilkę by wziąść łyk z butelki - Poza tym Robal nie może się dowiedzieć kto ukradł mu więźnia - w przeciwnym razie może nam narobić problemów z Hutt'ami na Taooine. Nie ma co co tak stać - chodźmy na już statek- podszedł do Luka i odciągnął go na bok
- Powiedziałeś mu kim jesteśmy? - spytał się cicho...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Luk Seven » 28 Sty 2009, o 20:36

- Nie i nie mam zamiaru mu mówić. Im mniej o nas wie tym lepiej. - wyszeptał Seven. W tym momecie doszli do statku gdzie stała reszta załogi. Jednym wyćwiczonym ruchem ręki kazał załodze stojącej przed frachtowcem, wejść na jego pokład. Kiedy doszli do kabiny pilotów Seven usiadł na miejscu kapitana, a Jackowi wskazał na miejsce oficera.
Statek trzeszcząc oderwał się od lądowiska i ruszył jednym z korytarzy powietrznym w stronę dzielicy gdzie znajduje się pałac Hutta.

Statek leci już w okolicy pałacu Hutta Nar Shaddaa - [Infiltracja pałacu Hutta]
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Mistrz Gry » 20 Wrz 2010, o 19:55

Alanis Orton, Dax Ravex i Gep przenoszą się z [Nar Shaddaa] Błyskotka

Po niecałej godzinie cichego lotu małym transportowcem, cała trójka dotarła do hangarów. Po drodze Gep wydawał polecenia przez komunikator dotyczące rzeczy potrzebnych Alanis i Dax'owi. Gdy do tarli na miejsce i wysiedli z transportowca, Kel Dor prowadził pozostałych.
- To tutaj - zatrzymał się Gep. - Orton, oto specjalny prezent od naszego zleceniodawcy: wybierz jedną z tych trzech maszyn, które tu widzisz. Oczywiście taką, która nas najszybciej i najbezpieczniej dowiezie na Tatooine - w jego głosie można było usłyszeć nutkę satysfakcji.
- W czasie, gdy Orton będzie wybierać nasz środek transportu, Ty Dax spójrz, czy wszelkie żelastwo, o które prosiliście jest w tym dużym pojemniku - wskazał palcem na stojące, wielkie metalowe pudło kilkanaście metrów od nich. - Ja pójdę załatwić nam lewe papiery, które będą potrzebne, aby w razie nieplanowanego lądowania na pustynnej planecie, nie wpaść na jakiś węszących celników.

Rosły Kel Dor ruszył w stronę pomieszczeń idąc pewnym siebie, żołnierskim krokiem.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Alanis Orton » 20 Wrz 2010, o 21:54

Alanis założyła ręce za siebie, a jej twarz przybrała rumianych kolorów. Zmierzyła Kel Dora gniewnym spojrzeniem, zaciskając wargi w cienką kreskę. Jakby chciała powiedzieć: to co proponujesz, jest wbrew fizyce lotu i logice życia. Jednak wstrzymała się z tą opinią. Jedynie uśmiechnęła się złośliwie, obróciła się na pięcie i ruszyła w kierunku trzech cudów techniki.
Echo jej kroków niosło się po ciemnych korytarzach kompleksu. Blade światło jarzeniówek ledwo co rozjaśniało przestronne pomieszczenie. Gdzieś na uboczu słychać było warkot naprawianych silników oraz donośne krzyki miejscowych mechaników, którzy najwyraźniej rozpoczynali popijawę. Idąc wzdłuż lampek pasa startowego, rzuciła okiem na pierwszy ze statków.
- Złom. – przeleciało jej przez myśl, a jej mina wyraziła więcej niż tysiąc słów. Odczucia odnośnie kolejnego modelu były bardzo podobne. Dopiero ostatni zebrał od Alanis nieco lepsze recenzje.
- YG-4210. Dawno nie widziałam żadnego na chodzie.
Ortonówna obeszła go kilka razy dookoła przyglądając się zachodzącym powoli, ale nieuchronnie, procesom korozji, po czym wskoczyła na pokład i zniknęła w czeluściach maszynowni.
Image
GG: 13812847
Awatar użytkownika
Alanis Orton
Gracz
 
Posty: 226
Rejestracja: 8 Wrz 2010, o 01:00

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Nikh » 20 Wrz 2010, o 23:41

Kiedy Dax zajrzał do skrzyni aż oczy mu się zaświeciły. Sprzęt jaki tu był, zadowoliłby nawet najwybredniejszych. Udało mu się znaleźć nawet kilka egzemplarzy broni używanej przez elitarne oddziały imperium.

Najpierw przeglądał pancerze. Znalazł tam prawdziwe cacko. Wytrzymałe pancerze z wbudowanymi komunikatorami i tarczami energetycznymi.
-Alanis, na pancerz osobisty proponowałbym ten. Oczywiście hełm byśmy założyli w ostateczności, a na pancerz zarzucilibyśmy jakieś luźne ciuchy, żeby go zamaskować. Warto wspomnieć że każdej rękawicy są ukryte krótkie ostrza. A w hełmie zamontowane lornetka, skaner otoczenia, komunikator i jeszcze kilka bajerów.

Po chwili Dax zajął się przeglądaniem broni. Znalazł tu prawdziwą perełkę, karabin snajperski Nightstinger.
-Mam tu świetną broń. Nie widać wystrzeliwanych bolt, ale potrzeba do jego schłodzenia dużo zbiorników z gazem Tibana, ale jeden pojemnik wystarcza na około pięć strzałów. Mam tu dwa zbiorniki z gazem. Jest jeszcze jeden karabin, DC-15A, lekko zmodyfikowany. Wybierz ten który wolisz. -Wydarł się Dax do wnętrza statku, tak aby Alanis go usłyszała.

Dax znalazł coś dla siebie. Karabin DC-17m z granatnikiem i zapasem ładunków.
-Proponuje wziąć jeszcze po 2 granaty dymne i 2 odłamkowe, oraz około 5 ogniw. No i oczywiście każde z nas weźmie torbę na sprzęt. A co Elektroniki, ten przenośny terminal wydaje się w porządku. Tak na marginesie nie miałbym nic przeciwko zostawienia sobie tych przedmiotów po misji. -Dax uśmiechnął się lekko.

Dax zabrał wszystko w jedno miejsce i zaczął przenosić do wnętrza statku. Po kilku minutach Ravex odsapnął, przy dwóch kupkach sprzętu leżącego w ładowni. Jeśli Kel Dor z nimi leci, to niech sam wybierze sprzęt, bo Dax nie wie jaka broń tamten lubi najbardziej.

Vexar odnalazł Alanis.
-Nie wiedziałem jaką broń byś wybrała więc wziąłem ci Nightstingera, jeśli chcesz wybrać DC-15A możesz jeszcze po niego wrócić. -Dax zabrał przenośny terminal i ruszył do wyjścia, aby oczekiwać nadejścia Kel Dora.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: [Nar Shaddaa] Hangary

Postprzez Mistrz Gry » 21 Wrz 2010, o 00:11

Gdy Gep wrócił z teczką w ręce zauważył, jak Alanis krząta się w jednym z pojazdów. Widział na jej twarzy jednocześnie podniecenie i błysk profesjonalizmu. Daxa zuważył jak ten targa sprzęt wybrany z duzego pojemnika do środka transportera. Przez kilka minut rozmawiał na zewnątrz przez komunikator, po czym wszedł do wnętrza statku.
- Mamy wszystko? No to lecimy na Tatooine. Orton, cel na kosmoport. Mamy chwilę by wypocząć, a jednocześnie przygotować swój ekwipunek, który wybrał Dax.


Alanis Orton, Dax Ravex i Gep przenoszą się do [Tatooine] Zemsta Blade'a
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nar Shaddaa

cron