Nazwiska są jednocześnie linkami do istniejących wpisów w Bazie Danych, bądź Bibliotece.
Członkowie Zakonu
Naczelna Rada Jedi:
1. Wielki Mistrz Luke Skywalker (ur. 19 BBY)
2. Mistrz Kyle Katarn (ur. 22 BBY)
3. Mistrzyni Mara Jade Skywalker (ur. 18 BBY)
6. Mistrz Gwyr’thees (ur. 33 BBY)
7. Mistrz Broo Bona (ur. 35 BBY)
8. Mistrzyni Sara Terago (ur. 10 BBY)
9. Mistrzyni Quayla Vado (ur. 12 BBY)
10. Mistrz Jason Manten (ur. 26 BBY)
Mistrzowie Jedi:
1. Mistrz Gyar-Than Hadyyk (ur. 17 BBY)
2. Mistrz Tenler Berran (ur. 21 BBY)
3. Mistrz Mintokur Dolling (ur. 14 BBY)
4. David Turoug (ur. 2 BBY)
5. Peter Covell (ur. 4 BBY)
Rycerze Jedi:
1. Cyrus Stadlober (ur. 13 BBY)
2. Dagos Bardok (ur. 21 BBY) [W Zakonie w latach 2 ABY - 19 ABY i 23ABY - ...]
3. Alyx Rotaroh (ur. 1 ABY)
4. Raphael Yuui (ur. 2 ABY)
5. Oto'reekh (ur. 10 BBY)
6. Hora Soarelui (ur. 0 ABY)
7. Tal Vapor (ur. 0 BBY)
8. Kon Laae (ur. 6 BBY)
9. Vull'ori'Zhafer (ur. 4 ABY)
10. Victoria Healey (ur. 1 BBY)
11. Robert Duine (ur. 39 BBY)
12. Marill Verg`iss`tea (ur. 18 BBY)
13. Taara Clen (ur. 1 ABY)
14. Reanie Carol (ur. 3 ABY)
15. Lisa Nabsiri (ur. 6 BBY)
16. Andrew Pine (ur. 0 ABY)
17. Jae Tevi (ur. 27 BBY)
18. Saara Vii (ur. 6 ABY)
19. Lindy Rholar (ur. 6 ABY)
20. Wuuf de Bika [ur. 1 BBY - ] (opuścił Zakon 23 ABY, powrócił 26 ABY)
21. Pubiuls Enigma (ur. 1 ABY)
22. Theo Whitaker (ur. 6 ABY)
23. Andy Calius (ur. 2 ABY)
Uczniowie Jedi:
1. Emma Lost (ur. 10 ABY)
2. Hinea Darres (ur. 10 ABY)
3. Jaidyn Kraden (ur. 2 ABY)
4. Nataye (ur. 5 ABY)
5. Jaina Solo (ur. 9 ABY)
6. Jacen Solo (ur. 9 ABY)
Adepci:
1. Nhkik Beknnh "Nikh" (ur. 5 ABY)
2. Shiris Astaris (ur. 16 ABY)
3. Dack Cartcher (ur. 4 ABY)
4. Anna Vir'lou (ur. 5 ABY)
5. Frog Erg (ur. 16 ABY)
6. Feng Du-Rii (ur. 15 ABY)
Dawni Jedi:
1. Tanoya Shawkrie [ur. 6 BBY - ] - opuściła Zakon 21 ABY
2. Shana Cruz [ur. 4 ABY - ] - opuściła Zakon 21 ABY
3.
Nieżyjący:
1. Mistrz Celleas [ur. 27 BBY - zamordowany 19ABY]
2. Rycerz Jedi Fenn Dray'la [ur. 15 BBY - zginął 19 ABY]
3. Mistrzyni Thane [ur. 374 BBY - zginęła 22 ABY]
4. Mistrz Loon Getz [ur. 23 BBY - zamordowany 22ABY]
5. Rycerz Jedi Aeshi Airhart [ur. 2 BBY - zginęła 23ABY]
6. Mistrzyni Itani [ur. 17 BBY - zginęła 23 ABY]
7. Mistrzyni Seenie Exibil (ur. 15 BBY - zginęła 25 ABY)
8. Rycerz Jedi Bren Laike (ur. 20 BBY - zginął 26 ABY)
9. Mistrz Jedi Mistrz Gintar Thyrkinn (ur. 33 BBY - zginął 27 ABY)
10. Mistrz Jedi Mistrzyni Tasha Rholar (ur. 19 BBY - zginęła 27 ABY)
11. Mistrz Jedi Mistrz Kevin Arden (ur. 24 BBY - zginął 27 ABY; Opiekun Praxeum na Yavin IV do 22 ABY)
12. Mistrz Jedi Mistrz Laertes Basai (ur. 39 BBY - zginął 27 ABY)
Członkowie innych organizacji Mocy:
1. Rune Drakkar (ur. 24BBY - ) - organizacja Opiekunowie Nieba