Content

Bastion

[Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Image

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Luk Seven » 27 Mar 2009, o 16:46

Seven przez cały czas pobytu na Bastionie ćwiczył kondycję wraz z młodymi kadetami którzy od niedawna są w Imperium. Nie miał on żadnych ulg w traktowaniu przez instruktorów więc jak reszta tarzał się w błocie, biegał na dalekie dystanse i strzelał na strzelnicy. Miał o tyle szczęście, że przez cały czas pobytu na planecie pogoda mu dopisywała i było ciepło i słonecznie.
- Pana kondycja wyraźnie się poprawiła od ostatnich ćwiczeń u Nas po uwięzieniu przez Rebeliantów.
- Jak widać kuracja zastosowana wobec mnie była dobra – powiedział z uśmiechem Seven, poklepując instruktora po plecach i kierując się w stronę budynków bazy. Kiedy do nich dochodził dostał na komunikator informację, że dostał nowe rozkazy. Seven natychmiast po wejściu do swojej kajuty otworzył informację na swoim cyfro notesie zapoznając się z rozkazami, flotą którą będzie dowodzić oraz trasą przelotu.
- Kolejny nudny patrol – pomyślał i zgłosił się przez komunikator do centrali. – Tu Kapitan Liniowy Luk Seven, proszę o przygotowanie mi promu Lambda w ciągu najbliższych 15 minut.
- Tak jest sir – odpowiedziała kobieta.

Seven spakował swoje osobiste rzeczy to podręcznej torby i udał się na korytarz zamykając za sobą drzwi do prywatnego pokoju na klucz, po czym skierował się do wyjścia, a później na lądowisko. W milczeniu podszedł do promu oświetlanego światłem popołudniowego słońca i zasalutował pilotowi przygotowującemu prom do lotu. Pilot siedząc również zasalutował dochodzącemu do statku kapitanowi kiedy ten na chwilę się zatrzymał by postać jeszcze chwilę w słońcu. Jednak czas naglił więc skierował się do promu, a następnie wszedł na klimatyzowany pokład i zajął miejsce w przedziale pasażerskim kładąc torbę na siedzeniu obok. Seven poczuł jak wahadłowiec odrywa się od powierzchni planety, a później przedziera się przez turbulencje by po około 20 minutach znajdować się już na orbicie.
- Kapitanie Seven, za chwilę będziemy lądować na pokładzie Old Rogera – powiedział przez uchylone drzwi porucznik pilotujący statek. Po około trzech minutach statek wylądował, a właz z sykiem opuścił się na dół po którym spokojnym krokiem z torbą przerzuconą przez ramię szedł kapitan. To co mu się nie podobało na statkach kosmicznych to fakt, że powietrze zawsze było chłodniejsze niż by mu pasowało.
- Witam kapitanie na Old Rogerze – powiedział witający go oficer, salutując przy tym.
- Witam – odrzekł Seven również mu salutując i opuszczając hangar gdzie technicy zajęli się promem którym przybył.

Seven wszedł do swojej kajuty ściągając torbę i niedbale rzucając ją na łóżko, po czym wyszedł i skierował się na mostek niszczyciela. Kiedy wszedł na mostek stanął przy wyświetlaczu na którym przeczytał załącznik nr 1.
- Ustawić koordynaty na Mygeeto i trasę przelotu wzdłuż korytarza Braxant. – powiedział spokojnie, a kiedy oficer powiedział mu, że są ustawione Seven rozkazał skoczyć w nadprzestrzeń, a sam wygodnie usiadł na fotelu znajdującym się w tylniej części mostka przez co miał widok na wszystkich oficerów tutaj.

Flota poleciała do:[Odległe Rubieże] Patrol Antypiracki
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Jack Welles » 27 Mar 2009, o 17:01

- Miałem właśnie się do ciebie odezwać - powiedział Jack zakładając cywilne ubrania - Właśnie wychodzę, więc nie powinno być problemu. - rozłączył się i wyszedł z pokoju hotelowego...
Piętnaście minut później, Jack podjechał na płytę lotniska 'pożyczonym' poduszkowcem. Zatrzymał się koło pojazdów obsługi naziemnej i zaczął się rozglądać w poszukiwaniu Deckarda...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Oto'reekh » 27 Mar 2009, o 17:15

Deckard był oparty o burtę ich statku i pierwszy zauważył Jacka, pomachal do niego ręką, żeby się zbliżył. Gdy Jack go zauwazył szybko podszedł i obaj wzajemnie podali sobie ręce.
- Witaj Jack, nie dali nam zawiele czasu co ? - zapytał retorycznie - niezdązyłem nawet przeprowadzićrekrutacji nowych ludzi. - westchnał - No ale mamy jeszcze kilka minut, zanim moi ludzi do nas dołączą.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Jack Welles » 27 Mar 2009, o 17:31

- Przynajmniej dali nam trochę czasu wolnego - odpowiedział Jack patrząc w kierunku miasta - Myślałem trochę nad tym jak się dostać do tej bazy, ale najwyraźniej będzie trzeba zastanowić nad tym jak już będziemy na miejscu i zrobimy jakiś rekonensans - mamy dosyć mało informacji na jej temat...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Oto'reekh » 27 Mar 2009, o 17:51

- Twoi koledzy z branży nas nie rozpieszczają, to trzeba im przyznać. - odparł Mike - o już widze Nixa z chłopakami zaraz tu będą, jak chcesz mogę ci ich przedstawić w końcu będziemy razem pracować. - zaproponował
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Jack Welles » 27 Mar 2009, o 20:29

- Pewnie - odpowiedział Jack z uśmiechem - Czemu nie?...

Mogłeś ich po prostu wprowadzić i przedstawić ;P
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Oto'reekh » 27 Mar 2009, o 20:59

Gdy oddział Deckarda się zbliżył Mike się odezwał
- Zapewnie niektórzy już go znacie ale mimo wszystko skoro ma z nami pracować to lepiej go przedstawię - rozpoczał uroczyście. - To nasz wywiadowca Kapitan-sierżant
- Od nidawna Kapitan - wtrącił Jack
- No proszę, Kapitan Jack Foreman z Imperialnego Wywiadu - dokończył Mike - poznaj więc resztę zespołu - zaczął wymieniać Deckard:
Porucznik Lewis Nixon
Starszy sierżant Eddie Price
Sierżant Dieter Weber
Sierżant Paddy Connolly
Sierżant Oso Vega
Sierżant Hank Patterson
Sierżant George Tomlinson
Większość z nich uścisnęło dłoń koledze z wywiadu, skineło głową lub podniosło ręke w geście przywitania, wszyscy prócz Vegi, który oczywiście musiał "dośc" mocno poklepać nowego kolegę po plecach. Po całej misternej procedurze, cała załoga wpakowała się na pokład jednostki, a w ostatniej chwili dołączyłą do nich Jay Temens, co nie obyło się od kilku gwizdów radości.
Gdy prom powoli wystartował i zaczał opuszczać atmosferę Bastionu odezwał się Eddie Price, najstarszy człowiek na pokładzie.
- W takim razie Kapitanie Foreman mógłby pan nam wyjaśnić, co właściwie mamy zrobić na tej stoczni, prócz przebrania się w te ciuchy ? - wskazał palcem poskładane ciuchy, będące standartowym ubraniem pracówników Fondorskiej stoczni.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Jack Welles » 27 Mar 2009, o 23:52

Jack spojrzał w kierunku Jay, która kiwnęła mu porozumiewawczo głową.
- Nasze zadanie składa się z paru etapów. Po pierwsze, jak już pewnie wiecie, przypada nam przez chwilę udawanie 'stoczniowców'. W tym celu został porwany prom, którym właśnie lecimy. Pierwotnie leciał nim transport prawdziwych robotników, których tożsamości przyjmiecie. Dzięki hackerom z mojej agencji, zostały zmodyfikowane ich wpisy w bazach danych rebelii w taki sposób, że będziecie mogli bez przeszkód się nimi posługiwać. - zawiesił na chwilę głos i spojrzał w mały cyfronotes, który trzymał w ręku - W czasie naszego lotu na Fondor będziecie mieli czas przyswoić sobie wasze nowe tożsamości. Jest to konieczne, ponieważ spędzimy na terenie stoczni trochę czasu. Niestety będzie się to nawet wiązało z ym, że będziecie musieli na prawdę pracować jako stoczniowcy. Na pocieszenie mogę dodać, że najprawdopodobniej będą to proste prace, których ogólny zarys dostaniecie wraz z historiami osób, za które będziecie się podszywać. Drugim etapem naszego zadania spada na mnie i obecną tu panią oficer Jay Temens. W ogólnym zarysie odbierzemy broń od naszego człowieka w stoczni. Będą to najprawdopodobniej wyciszone DC-15s i A280. Wiem, że zazwyczaj używacie wyższej klasy sprzęt, ale nic innego nie można załatwić na terenie rebelii. Gdy zdobędziemy broń następuje trzeci etap naszego zadania. Wysłany wcześniej oficer wywiadu, zdobył informację, iż w najbliższym czasie w stoczni pojawi się lecący tranzytem transport broni dla bazy na Fondorze. Tu zaczyna się wasze pierwsze prawdziwe zadanie, przejęcia tego transportowca. Na was też spada opracowanie, planu wykonania tego etapu. Gdy tylko uda się zająć transportowiec pani Temens opuści nasze towarzystwo. Ja za to przeprowadzę wywiad na temat planu oraz ochrony bazy. Dalszy przebieg naszego zadania pozostaje nieznany do momentu gdy przeanalizuje zdobyte przeze mnie informacje.- spojrzał po zgromadzonych komandosach - Macie jakieś pytania?...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Oto'reekh » 28 Mar 2009, o 11:06

Cała grupa Deckarda sięgnęła do cyfronotesów rozdanych przez Jacka i zaczęło przyswajać informację o swoich alternatywnych osobowościach.
- Transportowiec nie będzie problemem - odezwał się Tomlinson - musimy tylko zmusić załogę do "współpracy". - dodał
- Hej dlaczego ja akurat dostałem gościa, który nazywa się Dick ? - zapytał Hank Patterson, udając urażonego.
- Jak widać wywiad coś o tobie wie. - roześmiał się Connolly, wraz z większością pozostałych komandosów, gdy sytuacja się uspokoiła Lewis Nixon spojrzał na obu wywaidowców.
- Wszystko nieźle wygląda, ale rozumiem, że plan ucieczki nie został jeszcze opracowany ? - zapytał
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Jack Welles » 28 Mar 2009, o 12:02

- Niestety nie do końca - odpowiedział Jack - Mamy tylko przygotowany, a raczej nie wiele jest tu do przygotowywania, plan ucieczki w razie gdyby nasz człowiek w stoczni okazał się zdrajcą... - zawiesił na chwilkę głos - On oczywiście wie tylko, że ma przekazać komuś tam broń, a nie ma pojęcia po co. Może się więc okazać, że postanowi wydać mnie i panią Temens w ręce władz. Wtedy macie zaniechać dalszą akcję i pozostając w ukryciu opuścić teren stoczni, a dalej teren zajęty przez rebeliantów... Wiem, że jest tu wiele nie ścisłości, niedomówień i ogólnie jest to akcja na wariackich papierach, ale tak to już bywa w wywiadzie, a teraz, choć nie oficjalnie, po części też do niego należycie. Jakieś inne pytania?
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Oto'reekh » 28 Mar 2009, o 12:21

Komandosi nie mieli więcej pytań, zaczeli przeglądać własne papiery i powoli przebierać sięw przebrania, zupełnie nie krępując się obecnością kobiety na pokładzie.

Cywilny prom powoli opuszczał studnie grawitacyjną Bastionu, piloci upewniali się, że wprowadzili poprawne dane do skoku i po kilku minutach, dało usłyszeć się charakterystyczne dźwięki wyłączającego się napędu podświetlnego i stratu silników hipernapędu.

Akcja przenosi się do: [Fondor] Operacja Temida
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Luk Seven » 18 Kwi 2009, o 12:24

[Odległe Rubieże] Patrol Antypiracki
Statki wyszły z nadprzestrzeni nad planetą Bastion, kiedy kapitan skończył zadawać pytanie.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Oto'reekh » 18 Kwi 2009, o 15:44

- Kapitanie, Seven transmisja do pana - poinformował go drugi oficer. Luk podszedł do przekaźnika i ujrzał młodego oficera sztabowego.
- Witam, kapitanie Seven, mam panu przekazać rozkazy jak najszybszego udania się na powierzchnię, na odprawę do admirała Dakarusa Ardrossa oraz przekazać panu generalną dyrektywę dotyczącą nie przeszkolonego personelu, jeśli posiada pan tako owych proszę wysłać ich do placówki szkoleniowej, po której otrzymają nowe przydziały. - przekazał grzecznie oficer i po oddaniu salutu rozłączył się.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Moebius » 18 Kwi 2009, o 18:37

Moebius gdy tylko usłyszał o nie przeszkolonym personelu podszedł ostrożnie pod Luka tak ze ten nie usłyszał tego jak i reszta załogi.
No to ładnie
- Sir. Jeśli mogę. Poco przechodzić dodatkowe szkolenie skoro można od razu szkolić się w praktyce?
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Luk Seven » 19 Kwi 2009, o 11:42

- Żeby później teoria was nie przerosła – powiedział Luk, po czym skinął głową do młodego oficera z którym przed chwilą rozmawiał:
- Zwołaj wszystkich młodzików do wahadłowca na stanowisku pierwszym w głównym hangarze.
- Tak, sir – powiedział oficer i się odwrócił by wykonać jego polecenie, a Seven zwrócił się do Moebiusa:
Chodź za mną, wyruszamy na powierzchnię – powiedział po czym skierował się do wind, a Moebius szedł zaraz za nim. Po około piętnastu minutach dotarli do głównego hangaru. Na stanowisku numer jeden stał prom Lambda z opuszczonym włazem, po którym wchodzili młodziki. Seven nie skierował się do niego ale pokazał pilotowi by poczekał po czym obszedł dookoła prom i dopiero do niego wszedł.

Właz podniósł się z sykiem do góry, po czym po chwili promem lekko szarpnęło i w miejscu obrócił się o 180*, a następnie wyleciał z hangaru i obrał kurs na powierzchnię planety. Kiedy prom po około dziesięciu minutach wszedł w atmosferę zaczęły nim potrząsać lekkie turbulencje. Seven wstał, ze swojego miejsca w przedziale pasażerskim i udał się do kabiny pilotów zajmując wolne miejsce nawigatora. Na tak krótkich lotach wystarczy tylko dwuosobowa załoga. Kapitan Luk obserwował przez okno jak wahadłowiec przelatuje przez pojedyncze chmury kłębiaste oświetlane przez wczesno popołudniowe słońce, a następnie jak prom zmienia kurs w prawo, kierując się już bezpośrednio na lądowisko. Na około minutę przed lądowaniem lecieli już na tyle nisko, że mogłoby się wydawać, że statek zahaczy o jedno z drzew iglastych znajdujących się pod nimi w lesie. Na horyzoncie było już widać zabudowania bazy, prom przeleciał nad niebieską średniej wielkości rzeką skąd baza miała ujście wody pitnej, a następnie zwolnił i kiedy już nadleciał nad płytę lotniska zatrzymał się w miejscu i opadł na ziemię. Właz się otworzył i do klimatyzowanego chłodnego promu wpadło ciepłe przyjemne powietrze z zewnątrz. Kapitan wstał i popatrzył na zbierających się młodzików po czym powiedział:
- Mam nadzieję, że przelot się podobał – po czym kontynuował dalej bez dania im możliwości na odpowiedź – przed promem będzie stał oficer i on was zabierze do centrum gdzie przejdziecie szkolenie. – po tych słowach on wyszedł zabierając tylko podręczną torbę z rzeczami osobistymi i skierował się w stronę koszar, by się tam zameldować i zostawić swoje rzeczy.


Przed promem stała młoda, wysoka kobieta ze stopniem porucznika sił lądowych wpiętym w brązowy mundur. Miała ona blond włosy spięte w koński ogon, oraz przyjemny dla oka wyraz twarzy. Ale niech nie zmylą was pozory, wbrew pozorom może ona naprawdę uprzykrzyć życie.
- Hej, ile można wyłazić – krzyknęła – raz, raz ustawić się w szeregu przed promem i meldować – poganiała.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Moebius » 19 Kwi 2009, o 21:21

Gdy tylko Luk wyszedł a oficer ponagliła, nagle wszyscy ruszyli tak że po 40s wszyscy stali przed promem w szeregu.

Seven gdzie idziesz? - pomyślał Moebius stając w szeregu.
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Luk Seven » 19 Kwi 2009, o 21:50

- Gdzie się patrzysz, na mnie się patrz! – krzyknęła do Moebiusa porucznik, a następnie:
- Baczność! – po tych słowach wszyscy stanęli na baczność i zaczęli po kolei się meldować. Moebius był czwarty i kiedy również wymienił swój numer identyfikacyjny, porucznik krzyknęła:
- Dobra bachory, w prawo zwrot! – kiedy młodziki się odwróciły w prawo bardzo nieporadnie, porucznik pokręciła tylko na boki głową w stronę pilotów będących jeszcze w promie którym przylecieli. Piloci widząc, że nowo przyjęci Imperialni nie umieją nawet porządnie musztry mieli niezły ubaw. Wtedy łysy pilot w ciemnych okularach, wyglądający na typowego miśka, siedzący po lewej stronie w kabinie promu, pokazał do porucznik palcem żeby obróciła ich w lewo. Ona się tylko uśmiechnęła i wykonała podsunięty pomysł przez pilota krzycząc:
- Tyyył zwrot! – w tym momencie dwóch młodzików odwróciło się przez prawą stronę, jeden przez lewe, a ostatni stanął tyłem do porucznik. Ona tylko pokręciła głową i podeszła pod Moebiusa:
- A ty obróciłeś się przez prawe, czy przez lewe ramię?
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Moebius » 19 Kwi 2009, o 21:55

-Sir. Czy to ważne? Wykonałem rozkaz wedle polecenia. Jeśli jednak musi porucznik wiedzieć to obróciłem się przez prawe ramie.
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Luk Seven » 19 Kwi 2009, o 22:04

- Po pierwsze masz nie zadawać głupich pytań – warknęła porucznik – po drugie wszyscy którzy obrócili się przez prawe ramię robią sto pompek, a idiota który stoi przodem do promu pięćdziesiąt. Ty Moebius robisz dwieście za odzywkę. Ten który obrócił się przez lewe ma stać dalej w pozycji zasadniczej, ponieważ jako jedyny wiedział jak się obraca poprawnie. A jak skończycie to popatrzcie się na pilotów jaki mają z was ubaw – powiedziała, następnie wydała kolejną komendę:
- Na ziemię i robić pompki. Raz, dwa, trzy…. – odliczała równym tempem
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Postprzez Moebius » 19 Kwi 2009, o 22:13

No to pięknie - pomyślał gdy porucznik doszła do 150 pompek.
Dobra to tak jaka jest sytuacja ? - rozpoczą rozmyślać nie przerywając miarowego "pompowania" - Jestem uziemiony, rozbrojony, obserwowany i zdany na tą kobietę. Ciężko będzie ale będzie trzeba przeżyć jakoś..
Gdy porucznik doszła do 200 Moebius odziwo przypuszczeń innych młodzików o własnych silach wstał z podłogi i nie chwiejąc się na nogach ani nie dając po sobie poznać zmęczenia - nielicząc kilku kropel potu na czole - przyjął postawę prostą
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

PoprzedniaNastępna

Wróć do Bastion

cron