Content

Archiwum

[Coruscant] Pokój Maku Haensa

W tym miejscu znajdują się wszystkie zakończone questy, których akcja toczyła się na Coruscant.

[Coruscant] Pokój Maku Haensa

Postprzez Maku Tarmin » 20 Kwi 2009, o 20:20

Jacht typu baudo wyszedł z nadprzestrzeni kosmicznej by po chwili wylądować w dokach na coruscant, Maku wziął dosyć dużą sakwe i przypiął do pasa, idąc w centrum medycznego z trudem utrzymywał się na protezach, dali mu praktycznie jedne z najgorszych jeśli nie, że złomu. Doszedł do centrum medycznego i od razu powiedział, że chciałby wymienić protezy kończyn dolnych, przy tym podwinął nogawkę, a medyk aż zagwizdał, że zdziwienia.
-Kto ci to wstawił ?, to są jedne z najtańszych, a sądzę, że przychodząc tutaj masz pieniądzę ?
-One nie grają roli, wymieńcie mi je na jakieś dobre.
-To będzie dużo kosztowało ...
W tym momencie Maku rzucił sakwę na stolik stojący obok, a zdziwiony medyk zdążył tylko powiedzieć.
- To kiedy się za to zabieramy ?
Po ponad godzinie Maku miał już nowe protezy, o wiele lepsze co było widać na pierwszy rzut oka i wypróbowania ich. Trochę kredytów jeszcze w sakwie zostało, nie mówiąc o ogólnych pieniądzach. Rzekł jeszcze coś na pożegnanie i udał się w kierunku swojego mieszkania.
Wparował jakby nigdy nic do tego niby hotelu i powiedział ponurym tonem
-Daj kartę otwierającą i pocztę o ile jest.
Recepcjonistka wręczyła mu 5 tradycyjnych kopert i kartę otwierająca, odebrał to po czym udał się do pokoju. Tam rzucił plecak na fotel, koperty na stolik po czym zmęczony umył się, przebrał i położył się spać, ciągle jego umysł wypełniało jedno uczucie - nienawiść.
*****

Gdy nastał ranek Maku wstał nieszczęśliwie uświadamiając sobie świadomość, odruchowo chwycił po pierwszą lepszą kopertę i rozdarł ją. Wtedy jego oczom ukazała się ulotka zachęcająca do dołączenia do imperium. Hmm, na razie nie wiele umiem, stamtąd mógłbym uciec jakbym się podszkolił. Teraz i tak nic nie zdziałam, a co mi tam - I tak padło jedno z większych postanowień Makiego. Ubrał się, pozabierał wszystko co mu najpotrzebniejsze w plecak, oddał kartę i powiedział, że nie będzie go długo, może nawet nie wróci. Przyszedł na statek i rzekł do obu droidów.
-R2-X2 ustaw później autopilota żeby tu wrócił, a ty rzekł do robota protokolarnego, wiedz, że długo mnie nie będzie. I tak wyruszył w nowy rozdział swojej historii.

Akcja przenosi się do [Muunilinst] Centrum Rekrutacyjne Imperium
Maku Tarmin
 

Re: [Coruscant] Pokój Maku Haensa

Postprzez Mistrz Gry » 14 Cze 2012, o 15:48

W wyniku niepłacenia czynszu lokal zostaje zajęty przez Planetarne Konsorcjum Windykacyjne.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02


Wróć do Archiwum