Content

Archiwum

[Odległe Rubieże] Patrol Antypiracki

W tym miejscu znajdują się wszystkie zakończone questy, których akcja toczyła się w miejscach nie mających swoich osobnych, specjalnych działów.

Re: [Odległe Rubieże] Patrol Antypiracki

Postprzez Peter Covell » 21 Cze 2009, o 13:20

Za stołem stołem nakrytym obrusem w barwach Dowództwa Myśliwskiego, siedział wysoki mężczyzna z wianuszkiem siwych włosów oplatających dużą głowę kiwającą się na niebezpiecznie cienkiej szyi sprawiającej wrażenie, że zaraz się złamie. Na jego, nieskazitelnie czystym i odprasowanym mundurze wyraźnie widoczne były oznaczenia generała. Obok niego zajął miejsce niebieskoskóry Twi'lek w stopniu kapitana. Wyglądał na nieco zażenowanego całą sytuacją, więc oczywistym się stało, że wykonuje jedynie rozkazy. Po chwili dołączył do nich major Sha'ran siadając po prawej stronie generała.
-Proszę spocząć. - powiedział najwyższy rangą - Nazywam się Grawson, po mojej lewej siedzi porucznik Tri'bek, a majora Sha'rana miał pan już przyjemność poznać. Został pan wezwany tutaj, by złożyć zeznania dotyczące wydarzeń, w jakich pan oraz pozostali piloci Eksadry Skorpionów braliście udział. Wystarczy, że opisze pan, co według pana zaszło, a potem odpowie na kilka pytań. Cała rozmowa będzie nagrywana. Gotowy? - zapytał nie czekając na odpowiedź, po czym kontynuował oficjalnym tonem - Zeznania będzie składał pilot Naa'en Kerdo, spotkanie prowadzi generał dowództwa myśliwców, Uriah Grawson. Panie Kerdo, proszę opisać przebieg ostatniej misji, tak jak pan to zapamiętał...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Poprzednia

Wróć do Archiwum