Content

Archiwum

[Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

W tym miejscu znajdują się wszystkie zakończone questy, których akcja toczyła się na Tatooine.

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Oto'reekh » 16 Mar 2009, o 21:11

My przyleciałyśmy statkiem klasy Express za bardzo rzuca się w oczy, żeby go tutaj zostawić. - dopowiedziała i zwróciła się do koleżanek.
- Czy któraś z was pomoże Silusowi ? Możemy się umówić, że ktoś odbierze nagrodę i wszyscy spotkamy się na Coruscant u Dex-a ?
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Jack Welles » 16 Mar 2009, o 21:19

- Ja pomogę Silusowi - powiedziała Khaylia - Potrzebna jest mu pomoc, a w końcu jestem licencjowanym pilotem. Poza tym wychowałam się na stacji Yavin, więc znam trochę tamtejsze układy...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Oto'reekh » 16 Mar 2009, o 21:25

- W porządku ja polecę na Coruscant i będe czekać u Dex-a, Kylano jak chcesz mozesz równierz z nimi lecieć, teraz musimy wydostać się z hotelu, jako, że zameldowałam się tutaj z Silusem to wyjdziemy po was ok ? - upewniła się ?
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Darth Slotharius » 16 Mar 2009, o 21:50

- Prawdę powiedziawszy nie wiem czy będę mile widziana w loży Zordo - Odpowiedziała po chwili Kylana - Ale jeszcze się zastanowię czy polecę z tobą na coruscant czy może jednak zaryzykuję odwiedziny na stacji... To powiedziawszy Kylana pozbierała swoje rzeczy i opuściła apartament udając się do jej i Khayli pokoju. Tam spakowała do końca swój bagaż i ubrała pancerz. Szykując się do wyjścia uzbroiła się do końca i okryła się swoim podróżnym płaszczem.
- To co wychodzimy? - Zapytała po chwili kiedy do pokoju weszła Khaylia
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Oto'reekh » 16 Mar 2009, o 22:09

Nala i Siuls zostali sami, mieli jeszcze godzinę do opuszczenia hotelu. Nala szybko uprzątneła i spakowała swój niewielki dobytek, następnie chwyciła za telefon i uprzedziła recepcje , że za kilkadziesiąt minut się wymelduje. Gdy skończyła spojrzała na wymizerowanego Silusa.
- Jeśli nie chcesz dodatkowych leków to może chociaż coś zjesz ? - zapytała matowym głosem
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Jack Welles » 16 Mar 2009, o 22:14

- Jeśli jesteś gotowa to tak - odpowiedziała Khaylia. Po chwili obie kobiety wyszły z hotelu i nieśpiesznym spacerem udały się w kierunku portu.
- Ciekawi mnie co miałaś na myśli mówiąc, że możesz być nie mile widziana w loży Zordo - zagadała Vuusen koleżankę - Odwaliłaś mu jakiś numer?...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Silus Targon » 16 Mar 2009, o 22:28

-Dziękuje Ci Nalo ale to mi narazie wystarczy - po czym złapał za jabłko leżące na stole pełniące funkcje bardziej ozdobną.Spojrzał jeszcze raz przyjaźnie na koleżankę która przerastała go o głowę.
- Dla mnie to że ktos o mnie tak myśli jest nowością. Od śmierci rodziców jestem całkiem sam. Ty chyba też wiesz jak to jest prawda?? - mówiąc te słowa zaczął szukać czegoś do przebrania się by móc pokazać się ludziom.
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Darth Slotharius » 16 Mar 2009, o 22:34

Kylana słysząc pytanie zaśmiała się. Przypomniała sobie w jakich okolicznościach była na stacji ostatnim razem...
- No właściwie nie ma się z czego śmiać - Odpowiedziała po chwili - Ta szumowina nigdy za bardzo mnie nie lubiła może dlatego że nie płaszczyłam się przed nim wykonując jego zlecenia... - Nagle zamilkła orientując się że powiedziała stanowczo za dużo. Dziewczyny nie wiedziały że kiedyś pracowała jako zabójczyni. W jednej sekundzie Kyla postanowiła powiedzieć prawdę...
- Ach, wy nie wiecie - Mruknęła cicho - Kiedyś pracowałam jako złodziejka... później też jako zabójczyni... - Spojrzała na Khaylę próbując dostrzec jej reakcję i kontynuowała - W każdym razie ostatniego zlecenia nie wykonałam... do tego sprzątnęłam kilku najlepszych najemników wysłanych za mną. W zleceniu Hutt był tylko pośrednikiem ale i tak stracił przeze mnie kupę kredytów... no i paru ludzi...
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Jack Welles » 16 Mar 2009, o 22:57

Khaylia wesoło się uśmiechnęła.
- No to robal faktycznie nie ma zbytnio powodów by cię lubieć - powiedziała - Ale w sumie to nie mój interes kim byłaś... Gdzie poczekamy na Nale i Silusa? Bo w sumie port nie jest małym miejscem...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Oto'reekh » 16 Mar 2009, o 23:12

- Właściwie nie - przyznała - jestem sama od ucieczki z własnej planety, a to wydarzyło się całkiem nie dawno. Zresztą nasz gatunek stara się nie kierować emocjami. Jak chcesz to reszte opowiem ci po drodze, ale teraz się zbierajmy. - powiedziała i poprosiłą Silusa aby upewnił się, że nic nei zostawił w swoim wynajętym obok pokoju. Sama także przejżałą czy napewno wszystko zabrała, przetarła jeszcze miejsca w których pozostała krew i spryskałą je związkami amoniaku na wszelki wypadek. Gdy upewniła się, że wszystko jest jak należy, zapukała do Silusa i oboje zeszli na dół. Silus załatwił formalności i zostawił napiwek, a po krótkim pożegnaniu spokojnie wyszedł z Nalą na zewnątrz.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Silus Targon » 16 Mar 2009, o 23:45

Wspólnie razem udali się w kierunku doków. Po drodze nie rozmawiali zbyt wiele już ponieważ słońce zaczynało powoli dokuczać. Silusowi na jego słaby organizm a Nali na bark przystosowania do takich warunków.
-Już jesteśmy prawie na miejscu - powiedział gdy zbliżali się do celu
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Oto'reekh » 17 Mar 2009, o 00:52

Kiedy Nala i Silus wkroczyli do portu, Kylana i Khaylia szybko ich odnalazły, przy gabarytach Nali nawet w sporym tłumie to zadanie nie należało do najtrudniejszych. Po szybkich powitaniach, Nala przeszła do konkretów.
- Jak rozumiem Khaylia leci z Silusem po nagrodę, ja natomiast wracam na Coruscant i tu właściwie mam dwa pytania czy któreś z was, będzie wracać na Coruscant i mam tam na kogoś z was czekać czy po prostu przelejecie mi część kwoty na konto ?- zapytała i zwróciłą się do Kylany
- Kyla, a ty z kim lecisz ?
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Silus Targon » 17 Mar 2009, o 01:10

Uważam że najlepszym wyjściem będzie jeśli spotkamy się wszyscy razem w Barze na Stacji orbitalnej Yavin - wtrącił się Silus - Będzie to neutralny grunt gdzie na pewno nikt za nami nie pójdzie, unikniemy w ten sposób ewentualnych nieporozumień a i chyba przyjemniej będzie takim miłym akcentem zakończyć tę akcje prawda?
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Postprzez Oto'reekh » 17 Mar 2009, o 11:26

- Masz rację polecę za wami, w końcu nie wiadomo czy każdy z nas chce lecieć na Coruscant, żeby spotkać się u Dex-a. - zgodziłą się i po kilku chwilach całą czwórka znalazła się na obu statkach. Maszyna Silusa oraz statek klasy Express spokojnie uniosły się nad portem w Mos Eisley i zgrabnie opuściły atmosferę pustynnej planety. Nala oraz Silus z pomocą Khayli wprowadzili w komutery koordynaty prowadzące na stację orbitalną Yavin i w momencie, w którym obie jednostki oddaliły się od silnych oddziaływań grawitacyjnych gwiazd i samej planety, uruchomili napęd nadprzestrzenny...

Akcja przenosi się do [Stacja orbitalna Yavin] Bar
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Poprzednia

Wróć do Archiwum

cron