Content

Archiwum

[Tatooine] Zemsta Blade'a

W tym miejscu znajdują się wszystkie zakończone questy, których akcja toczyła się na Tatooine.

Re: [Tatooine] Zemsta Blade'a

Postprzez Mistrz Gry » 30 Maj 2011, o 21:29

- A ta ilosć kredytów, to? - zawiesił głos robot, jeśli w ogóle robot mógł zawiesić głos. - Na pustyni zaczęło sie ściemniać, a w oddali słychać było dziwne odgłosy, które mogły zacząc niepokoić Daxa.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Tatooine] Zemsta Blade'a

Postprzez Nikh » 30 Maj 2011, o 21:33

-A jakiej ilości kredytów żądacie. -Dax zaczął się denerwować. Szybko przeliczył w pamięci ilość kredytów jaką miał przy sobie. Więcej miał na koncie, gdyby tylko mógł wybrać je z konta inaczej by teraz rozmawiali. Wsadził kciuki za pas, aby ręce nie wędrowały za blisko blastera.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: [Tatooine] Zemsta Blade'a

Postprzez Mistrz Gry » 30 Maj 2011, o 22:40

Robot protokolarny spojrzał od góry na dół na Daxa, po czym jego głowa na chwilę znieruchomiała. Po kilkunastu sekundach odezwał się:
- Wielki Hoffr teraz cię obserwuje, a jego nieustraszeni kompani celują w ciebie z blasterów. Wielki Hoffr nie jest głupcem i widzi, że dużo kredytów nie masz przy sobie, ale zapewne wyszedłeś z tajnej bazy Jaszczurów – potok słów wylewający się z metalowych ust androida, kierowany był prosto w twarz chłopaka. – Kapitan tego płasko czołgu daje ci jedną szansę. Jeśli odpowiesz w sposób dla niego zadowalający, przeżyjesz, dostaniesz posiłek i zostaniesz bezpiecznie przetransportowany do Mos Eisley. Jeśli nie, pożrą cię piaski Tatooine, po ówczesnym wystrzeleniu w twoją głowę boltów.
Robot przestał trajkotać, jakby przeczekiwał przetrawienie jego słów przez Daxa.
- Czy jesteś wrogiem, czy przyjacielem Jaszczurów? – zapytał w końcu.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Tatooine] Zemsta Blade'a

Postprzez Nikh » 31 Maj 2011, o 15:09

-Wrogiem, mój przyjaciel poległ w walce z nimi. Zatem niech Wielki Hoffr zada mi pytania dotyczące jaszczurów. -Dax powiedział spokojnie. Wiedział że całkiem prawdopodobne jest to że Jawowie mają teraz broń wycelowaną w niego, ale możliwe że to blef. Lepiej jednak nie ryzykować. Pozwolił więc na zadawanie pytań.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: [Tatooine] Zemsta Blade'a

Postprzez Mistrz Gry » 31 Maj 2011, o 21:16

- Wrogiem – powtórzył robot. – To była dobra odpowiedź, młodzieńcze. Wielki Hoffr zaprasza cię do swojego piaskoczołgu i z chęcią da ci strawę i przewiezie cię do Mos Eisley.

***

Kilka długich i gorących godzin później, coś kilka razy stuknęło szybko w drzwi małego pomieszczenia, w którym odpoczywał Dax. Mały Jawa kiwał ręką i ciągnął chłopaka za spodnie, by po kilku chwilach pokazać mu przez zakurzoną szybę miraż kosmoportu Mos Eisley.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Tatooine] Zemsta Blade'a

Postprzez Nikh » 1 Cze 2011, o 20:23

Dax podziękował Jawom skinieniem głowy. Kiedy już właz został opuszczony, chłopak zszedł po nim. Po wejściu do Mos Esley, Dax skierował swoje kroki do sklepu ze sprzętem. Chciał opchnąć swoją zbroję i blaster. Za kredyty miał zamiar kupić bilet na Coruscant, ubranie "cywilne" i nóż. Po zakupach udał się na płyte lądowiska gdzie oczekiwał na swój statek.

Przenosi sie na Nar Shaadda
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Poprzednia

Wróć do Archiwum

cron