Content

Archiwum

[Naboo] Misja stabilizacyjna

W tym miejscu znajdują się wszystkie zakończone questy, których akcja toczyła się na Naboo.

Re: [Naboo] Misja stabilizacyjna

Postprzez Fenn Mereel » 7 Lis 2011, o 20:41

Kiedy Andrew Pine razem z resztą wrócił do bazy, Randall zdążył ochłonąć i przemyśleć swoje zachowanie. Opuścił posterunek, swoją drużynę. Miał z tego powodu wyrzuty sumienia, więc postanowił jakoś zadośćuczynić Rycerzowi za swoje zachowanie.
- Mistrzu Pine! - Jac podszedł do powracającej ekipy. - Wybacz mi moje rozgoryczenie, ale taka strata to dla mnie duży cios. Wybaczcie wszyscy. - tutaj spojrzał na Wookiego, oraz Vicky. Było mu wstyd, że zachował się akurat w ten sposób, ale mógł się wytłumaczyć przerażeniem podczas walki z Sithem i smutkiem po stracie towarzyszy.
- Źle zrobiłem i więcej tego nie powtórzę. - Czuł się jak skruszony uczniak i tak właśnie wyglądał.
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 624
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa

Re: [Naboo] Misja stabilizacyjna

Postprzez Nikh » 12 Lis 2011, o 21:36

Dax z uśmiechem przyjął informację o powrocie do domu. Mógłby się założyć o całomiesięczny żołd że po powrocie czeka ich jakaś niespodzianka w postaci kolejnej misji.

Teraz młody żołnierz wyciągnął się na pryczy aby zażyć chociaż kilku minut snu. Wiedział bowiem że jeśli oś się wydarzy na Naboo nie będzie znów miał okazji przespać się chociaż kilka minut. Przekręcił się na lewy bok i zamknął oczy. Po 5 minutach odpłynął w senną krainę.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: [Naboo] Misja stabilizacyjna

Postprzez Mistrz Gry » 12 Lis 2011, o 21:52

Tak jak kapitan Nubo Nef zapowiedział, tak też było. Pluton "Błysk" wraz z pozostałymi dywizjami pełnił przez trzy kolejne dni służbę patrolową. Oprócz jakiś małych incydentów nic w Theedah oraz okolicy się nie działo. W końcu nadszedł dzień opuszczenia Naboo.
- Żołnierze, za 3 godziny przylecą po nas transportowce. Czas na ostatnie porządki w koszarach. Sprawdźcie czy wszystko zabraliście i czy zostawiliście porządek. - rzekł Sullustański oficer - Mam nadzieję, że po ostatnich miesiącach spędzonych na Naboo, otrzymacie kilka dni wolnego.

***

- Każdy ma prawo do chwili słabości. Ważne żeby umieć się podnieść i wyciągnąć wnioski. Nie chowam do ciebie urazy, a szanuję że potrafiłeś przyznać się do momentu zawahania. - odparł Rycerz Jedi - Niedługo wracamy do Pałacu. Doszły mnie słuchy, że wracamy na Courscant.
- Nie mylisz się Andrew. - wtrącił się kobiecy głos, była to Sara Vii.
- Widzę, że mieliście ciężką przeprawę. Niewielu was pozostało. - dodała Lindy Rholar, córka mistrzyni Tashy Rholar - My również nie próżnowałyśmy. Zlikwidowaliśmy sześć klonów-Sith.
- Pluton "Mgła" wraz z moją pomocą wyeliminował dwa klony oraz Huntera. - odparł smutno Pine - Uczeń Darth Annihiousa do końca pozostał wierny ciemnej stronie...
- Czas wracać do Theed. Przetransportujemy ciała na ciężarówce repulsarowej. - zakończyła rozmowę Sara wskazując na pojazd.
Kilkuosobowa grupa w niecałe dwie godziny dotarła do stolicy Naboo. Pozostali przy życiu żołnierze Plutonu "Mgła" otrzymali wolne do czasu przybycia transportu na Coruscant. Zostali nawet zwolnieni ze standardowej służby patrolowej.
- Jac jak myślisz co teraz z nami będzie? - spytał Chaxu, korzystając z translatora, po czym spojrzał na Waters - Na to wygląda, że ty teraz dowodzisz.
- Trzy osoby to za mało na pluton. - odparła sztywno Victoria - Zobaczymy co zadecyduje dowództwo. Odnieśliśmy ogromne straty.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Naboo] Misja stabilizacyjna

Postprzez Nikh » 12 Lis 2011, o 22:17

Dax przez ostatnie dni pobytu Dax wyspał się tak jak dawno już nie miał okazji.

Kiedy padł rozkaz zbierania sprzętu, przejrzał swoje rzeczy. Pancerz, broń... Wszystko ogarnięte. Pościelił swoją pryczę i założył pancerz. Był gotowy do drogi.

Kiedy przyleciał prom oddział załadował sprzęt i zajął swoje miejsca. Byli gotowi do powrotu. Ravex po powrocie do koszar chciałby przejść dodatkowe szkolenie. Ten typ zadań jakich podejmuje się oddział w którym Dax jest, mógłby przejść trening po którym bardziej by się przydał niż teraz, zwłaszcza że jest świeżakiem zaraz po szkoleniu.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: [Naboo] Misja stabilizacyjna

Postprzez Fenn Mereel » 18 Lis 2011, o 17:32

- Nie wiem. - klepnął Chaxa we włochate ramię. Pomimo prawie dwóch metrów wzrostu Jac był o głowę niższy od Wookiego. Zwrócił się w stronę Victorii:
- Pewnie nas rozwiążą i porozrzucają po armii. Cóź... - nie dokończył nie za bardzo wiedząc co powiedzieć i odwrócił się w stronę koszar, a partnerzy z oddziału udali się razem z nim.
Kolejne parę godzin spędzili na rozmowach i powolnym pakowaniu się. Mieli nadzieję, że ta sytuacja wyjaśni się jak najszybciej.
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 624
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa

Re: [Naboo] Misja stabilizacyjna

Postprzez Mistrz Gry » 18 Lis 2011, o 18:14

Pozostali przy życiu członkowie Plutonu "Mgła" dołączyli do reszty wojsk wokół Pałacu Królewskiego skąd mieli odlecieć na Coruscant. Grupa Rycerzy Jedi - Pine, Vii i Rholar odlecieli statkiem należącym do Zakonu kilkanaście minut wcześniej.
W dalszym ciągu władzę na planecie sprawowali: Nieoficjalny Premier, minister spraw zagranicznych - Bjorn Narle; Minister gospodarki i rolnictwa - Lawd Lawlack; Minister transplanetarnej komunikacji Brag Arch'yk; Minister bez teki (doradca ds. socjalnych) - Hu Hemis oraz minister bez teki (szef biura prasowego rządu) Ben Vaaad.
Choć wojna domowa wywróciła sytuację polityczną i społeczną do góry nogami, to z każdym dniem misji stabilizacyjnej, przynajmniej w pewnym stopniu nastąpiła normalizacja warunków na planecie. Rząd Republiki zdecydował się przedłużyć stabilizację o kolejne kilka miesięcy, a także zmienić obecnie stacjonujący tam kontyngent. Sukcesem, mimo sporych strat, okazało się również wyeliminowanie z Naboo Sitha Huntera (ucznia Annihiousa) oraz kilku klonów-Sith.


Nubo Nef, Zeven Alvai, Dax "Ravex" Vexar, Jac Randall, Chaxu-ellenc, Victoria Waters (plutony Mgła i Błysk) udają się do: [Coruscant] Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki
Andrew Pine, Sara Vii i Lindy Rholar udają się do: [Coruscant] Świątynia Jedi
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Poprzednia

Wróć do Archiwum

cron