Content

Archiwum

[W drodze na Naboo] Farchtowiec YT-2400 Outsider

W tym miejscu znajdują się wszystkie zakończone questy, których akcja toczyła się na Naboo.

[W drodze na Naboo] Farchtowiec YT-2400 Outsider

Postprzez Genn Krade » 11 Sty 2009, o 17:44

Akcje przeniosła się z Cantina Mos Eisley

Ral siedział w kabinie pilota i odczytywał liczniki. Cieszył się że w końcu udało mu się wynieść z Tatooine. Teraz są przed nim same nowe perspektywy. "Trzeba znaleźć kogoś kto kupi ta łajbę. Na Naboo kogoś się poszuka" Pomyślał
dawne postaci
Ral Elysar
Awatar użytkownika
Genn Krade
New One
 
Posty: 39
Rejestracja: 4 Sty 2009, o 21:46

Re: [W drodze na Naboo] Farchtowiec YT-2400 Outsider

Postprzez Berr Lendix » 13 Sty 2009, o 18:22

Berr w tym czasie bawił się bronią, którą dostał na Tatooine i oglądał przyrządy na okręcie..
- Niewiele jeszcze o Tobie wiem - mruknął. - Tak samo jak o tym blasterze i całym wszechświecie - dodał ze zdenerwowaniem w głosie. - Ja jestem Berr i pochodzę z Coruscant - powiedział już z uśmiechem.
Awatar użytkownika
Berr Lendix
 
Posty: 32
Rejestracja: 14 Paź 2008, o 16:02

Re: [W drodze na Naboo] Farchtowiec YT-2400 Outsider

Postprzez Genn Krade » 13 Sty 2009, o 20:54

- Chłopie nie spinaj się, wyluzuj. Jestem Ral Elysar od urodzenia mieszkałem na Tatooine. Jak pewnie widzisz całkiem nieźle pilotuję - Mówiąc to wypiął dumnie pierś- Trochę wiary w siebie. Mam takiego plana . Musimy opylić komuś tego frachtowca bo imperium będzie nas ścigać. Kupimy albo znowu ukradniemy coś innego i wrócimy na Tatooine. Jack tak szybko nie zdobędzie tego diamentu, ponieważ podałem wam złą lokalizacje ;). Przyznam się chciałem was oszukać, ale teraz myślę że możemy zostać przyjaciółmi. Tak naprawdę dom tego laczka jest 5 km na północ od Mos Eisley. Umówimy się tak jak jak zdobędziemy diament to dzielimy się pół na pół nagrodą ok?
dawne postaci
Ral Elysar
Awatar użytkownika
Genn Krade
New One
 
Posty: 39
Rejestracja: 4 Sty 2009, o 21:46

Re: [W drodze na Naboo] Farchtowiec YT-2400 Outsider

Postprzez Berr Lendix » 14 Sty 2009, o 20:01

Berr nie zareagował na słowo "oszukał". Był wiele razy oszukiwany, sam oszukiwał i wiedział, ż nie można nikomu ufać. Nie miał więc żalu.
- Podzielimy, podzielimy - powiedział. - Tylko najpierw musimy zdobyć diament. Kiedy w końcu będziemy na miejscu?
Awatar użytkownika
Berr Lendix
 
Posty: 32
Rejestracja: 14 Paź 2008, o 16:02

Re: [W drodze na Naboo] Farchtowiec YT-2400 Outsider

Postprzez Genn Krade » 14 Sty 2009, o 20:13

- Właściwie już jesteśmy- Powiedzial Ral i wyłączył prędkość nadprzestrzenną. Przed nimi pojawiła się piękna planeta, która była w dużej ilości barw niebieska. Widok był piękny. Po 3 godzinach wylądowali na Naboo. Wylądowali na obrzeżach miasta. i udali się do najbliższej kantyny poszukać kupca na kradzionego frachtowca.
Akcja przeniosła się na [Naboo] Cantina Głębie oceanu
dawne postaci
Ral Elysar
Awatar użytkownika
Genn Krade
New One
 
Posty: 39
Rejestracja: 4 Sty 2009, o 21:46


Wróć do Archiwum