Content

Archiwum

[Naboo] Zasłużony wypoczynek

W tym miejscu znajdują się wszystkie zakończone questy, których akcja toczyła się na Naboo.

Re: Zasłużony wypoczynek

Postprzez Kelan Navarr » 7 Kwi 2009, o 01:15

Droga powrotna zajęła mu zdecydowanie mniej czasu. Ponownie skinął głową droidowi - recepcjoniście i po chwili znalazł się pod drzwiami pokoju. Wsunął chip hotelowy do czytnika i drzwi odsunęły się bezgłośnie. Zapalone światło natychmiast poinformowało go, że jego powrót nie zostanie niezauważony. Przybrał pozę wracającego z porannego spaceru i śmiało wszedł do pokoju, uśmiechając się do Daylany siedzącej na łóżku
- Też nie potrafisz spać? - spytał beztrosko - ja obudziłem się jakieś pół godziny temu, a jako że nie umiałem ponownie zasnąć, postanowiłem przespacerować się po najbliższej okolicy. Nocą jest równie pięknie jak za dnia
Otworzył drzwi do swojego pokoju i pośpiesznie rzucił tkwiący do tej pory za jego paskiem holonotes między swoje rzeczy.
- A ty czemu nie śpisz? Maluch czuwał nad tobą cały czas - wskazał głową na droida, który zapiszczał zadowolony
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Zasłużony wypoczynek

Postprzez Peter Covell » 7 Kwi 2009, o 12:11

Daylana spojrzała na niego spode łba.
-Spacer? - zapytała z ironią w głosie - Obudziłam się prawie godzinę temu, a tutaj już siedzę od dobrych trzydziestu minut, Kelan. Chyba nie mówisz mi całej prawdy. Co się dzieje? Mamy jakieś kłopoty?
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [Naboo] Zasłużony wypoczynek

Postprzez Kelan Navarr » 7 Kwi 2009, o 14:57

- Całkiem możliwe, że spacerowałem ponad godzinę - odparł - gdy wychodziłem było jeszcze ciemno. Poszedłem nad jezioro i zagalopowałem się chyba trochę za daleko - uśmiechnął się usprawiedliwiająco - I nie martw się moja droga. Nie mamy żadnych kłopotów, a przynajmniej ja o tym nic nie wiem
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: [Naboo] Zasłużony wypoczynek

Postprzez Peter Covell » 10 Kwi 2009, o 23:58

-To dobrze... - odparła Daylana, jednak nie wyglądała na przekonaną - Przeglądałam holonet i znalazłam ciekawe ogłoszenie, akurat dla nas... - uśmiechnęła się - Sam zobacz... Co myślisz? Wygląda na krótką, szybką akcję, bez dodatkowych "atrakcji"...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [Naboo] Zasłużony wypoczynek

Postprzez Kelan Navarr » 15 Kwi 2009, o 12:52

Kelan spojrzał na ekran holonetu. Uważnie przeczytał ogłoszenie i po chwili namysłu lekko skinął głową. Zlecenie faktycznie wydawało się proste w wykonaniu, mogąc być niezłym sprawdzianem dla Daylany.
- Niech będzie – oddał niebieskoskórej holonet – ale tym razem chciałbym byś Ty dokonała rozeznania terenu, celu i zaplanowała akcję. Powiedzmy, że zadanie chcemy wykonać w ciągu 36 godzin. Powiedzmy, że Ty dowodzisz – uśmiechnął się do siebie – zobaczymy co z tego wyniknie.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: [Naboo] Zasłużony wypoczynek

Postprzez Peter Covell » 17 Kwi 2009, o 13:04

Krótką chwilę trwało zanim do Daylany dotarł sens słów Kelana, ale kiedy wreszcie jej umysł poradził sobie z przetrawieniem informacji uśmiechnęła się szeroko.
-Lepiej, żebyś tego potem nie żałował. - zażartowała zupełnie zapominając o tym, że przed chwilą była na niego zła - Przede wszystkim musimy polecieć do Selton... Na pewno mają stąd kursy do tego miasta...

Akcja przenosi się do [Naboo] Gungański najemnik
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Poprzednia

Wróć do Archiwum