Content

Visual Workshop

Rysunki

Image

Rysunki

Postprzez Kelan Navarr » 5 Gru 2009, o 11:00

Pierwszy z (mam nadzieję) serii rysunków obrazujących wydarzenia z MM. Za sugestią Petera - na pierwszym rysunku Kelan i Daylana na Nal Hutta.

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Rysunki

Postprzez Harvos » 5 Gru 2009, o 12:13

Ja też tak chcę... człowieku, wymiatasz! :D
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь

Re: Rysunki

Postprzez Peter Covell » 5 Gru 2009, o 18:46

Hehe, w pracy na tapetę ustawiłem :D Trza było jeszcze linka dać, żeby następny kasjer widział gdzie ma wchodzić :P
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Rysunki

Postprzez David Turoug » 5 Gru 2009, o 18:55

Kelan wielki szacun, za robotę jaką wykonujesz. Grafik pełną gębą. Weltklasse, pierwyj sort ;)
Mam nadzieję, że kiedyś znajdziesz czas, by jakiś rysunek poświęcić Jedi ;)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Rysunki

Postprzez Luk Seven » 6 Gru 2009, o 18:42

Nie pogniewałbym się jakbyś narysował coś z motywem Imperium :)
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: Rysunki

Postprzez Oto'reekh » 7 Gru 2009, o 03:04

Efekt finalny - Sweeeet :>
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Rysunki

Postprzez Kelan Navarr » 7 Gru 2009, o 08:33

Jeśli będę zabierał się za kolejny rysunek - co chcielibyście mieć uwiecznione? Czekam na pomysły i propozycje :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Rysunki

Postprzez David Turoug » 7 Gru 2009, o 15:45

Pojedynek na miecze świetlne Davida Turouga z Darth Huntress :P

Image
Image
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Rysunki

Postprzez Kelan Navarr » 7 Gru 2009, o 16:36

zeby nie bylo chaosu w propozycjach prosze o okreslenie:

postaci bioracych udzial
ogolnego zarysu sceny
miejsca w ktorym ma sie rozgrywac

tak zeby dac jakis obraz jak to mialoby wygladac :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Rysunki

Postprzez Dagos Bardok » 7 Gru 2009, o 16:45

Postaci:

Jaspar Sato i Peter Covell

Scena:

Kod: Zaznacz wszystko
Sato czuł, że stanie się coś niedobrego. Coś niespodziewanego. Szturmowcy są za głupi żeby nas czymś zaskoczyć. Liczą się jednostki. Wybitne jednostki. To jedyne co może nas zaskoczyć. Małe wkurwione geniusze zamknięte w swoich małych białych hełmach, którzy nie wiedzą co tu robią ale wolą odstrzelić czyjąś dupę niż stracić własną.

Sato wziął lornetkę, włączył tryb szukania istot żywych i rozejrzał się dookoła. Wiedział, że na obecne czasy większość pancerzy tłumi ten tryb ale na wszelki wypadek wolał sprawdzić czy aby nie kolejny snajper próbował zrobić z tych idiotów, martwych idiotów. Było czysto. No może prócz małej czerwonej kropeczki, która właśnie wylądowała na jego ramieniu. Jaspara wryło w ziemię. Dał się złapać. On. Jak mógł być takim głupcem. To przecież jasne, że jak wystawisz się jak banthy na żarcie to zaraz Cię zauważą. To były sekundy. Mała czerwona kropka przesunęła się wzdłuż jego ramienia i powróciła z powrotem na środek tłowia. Wiedział, że nie może się ruszyć.
Gdyby celujący w niego zauważył, że ten go przejrzał zaraz wystrzeliłby małą czerwoną przecinającą wiązką , która rozwaliłaby jego flaki na najbliższym mu otoczeniu. Ma szczęście, że celujący do niego szturmowiec dopiero teraz ustawiał przyrządy. Ktoś musi go gwałtownie odepchnąć, albo zastrzelić atakującego.
Tylko któż zauważy małą chodzącą bo ciele Jaspara czerwoną kropeczkę...

Peter nie miał zielonego pojęcia o sytuacji, w jakiej znalazł się Jaspar Sato. Szczerze mówiąc to nawet nie wiedział kim on jest. Mimo to, gdy blasterowa wiązka, wystrzelona przez imperialnego snajpera, przemknęła zaledwie sześćdziesiąt centymetrów od Covella, ten zupełnie machinalnie odbił ją za pomocą miecza świetlnego.
Jaspar Sato został uratowany.
I nawet nie wiedział jak i przez kogo.
Wiązka zjonizowanej energii, która miała trafić republikańskiego żołnierza pomknęła z powrotem w kierunku nadawcy, przedarła się przez lunetę karabinu snajperskiego, hełm i trafiła szturmowca w oko zabijając go na miejscu.


Miejsce: Gdzies między budynkami. Niedaleko są drzwi, w których schronili się inni żołnierze.

Nada się na jakiś obrazeczek? Taki obity strzał Imperialistycznego snajpera przez Covella, który uratował przypadkiem Sato.
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Rysunki

Postprzez David Turoug » 7 Gru 2009, o 17:06

Postaci:
Darth Huntress, David Turoug

Scena:
Kod: Zaznacz wszystko
Darth Huntress po raz kolejny sięgnęła po błyskawicę Mocy. Turoug z trudem przyjął pojedyncze wyładowanie na niebieską klingę, swego miecza świetlnego. Gdy jego przeciwniczka szykowała się do ataku, całym budynkiem wstrząsnął silny wybuch. Na moment dwoje walczących ludzi, straciło równowagę. Gdy nastała cisza, odezwał się David:
- Wydaje mi się, że twoi sprzymierzeńcy klony-sith, nie stanowią przeszkody dla mych kompanów.
- Marna to dla ciebie pociecha... I tak ani ty, ani żaden inny Jedi nie wyjdzie z tej fabryki żywy - odparła uczennica Lorda Annihiousa.
Po krótkiej wymianie zdań walka rozgorzała na nowo. Silny uderzenia Angie spowodowały wolne cofanie się Dave'a w stronę ściany. Jedno z uderzeń było tak potężne, że szkarłatna klinga Wojowniczki Sith, ześlizgnęła się z miecza Jedi, raniąc go w prawe przedramię.
Uczeń Hadyyka i Bardoka syknął z bólu.
- Sam wybrałeś powolną śmierć, głupcze... A oferowałam ci potęgę Ciemnej Strony Mocy. Teraz jest już za późno! - rzekła pewna siebie Darth Huntress, zadając cios z góry. Rycerz Jedi zablokował uderzenie, a sekundę później wykonał salto, a gdy wylądował od razu zrobił przewrót w przód, w kierunku prawej nogi Sitha, która została trafiona przez niebieskie ostrze. Wojowniczka, chciała od razu zrewanżować się Turougowi, lecz ten sparował jej miecz, a sam pchnął rywalkę na wysokości korpusu. Twarz wychowanki Darth Annihiousa, przybrała wyraz zdziwienia i zarazem bólu.
- Przykro mi Angie... - powiedział smutno David, wyjmując klingę z jej ciała - Gdybym wiedział, że tak skończy się ta historia, nigdy nie zabrałbym cię z Nar Shaddaa
Przed oczyma Dale zaczęły przelatywać obrazki z jej, niezbyt długiego życia. Były to jednak pozytywne obrazy. Powoli osunęła się na podłogę.
- Wybacz Dave... - rzekła cichym tonem, po czym wyzionęła ducha.


Miejsce:
Zamknięte pomieszczenie, w którym znajdują się liczne skrzynie i durastalowe pojemniki. W danym pomieszczeniu jest stosunkowo ciemno, gdyż oświetla je nikłe bladoniebieskie światło oraz miecze walczących (czerwony Huntress) (zielony Turoug)

A co do konkretnej sceny, myślę że powinienem zostawić to Tobie. Czy narysujesz moment śmierci Huntress, czy może zwarcie podczas pojedynku albo błyskawice Mocy Darth Huntress lecące ku Davidowi, to i tak będę bardzo wdzięczny za to, że poświęciłeś swój czas, rysując scenę z moimi postaciami.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Rysunki

Postprzez Luk Seven » 8 Gru 2009, o 17:48

Jack Foreman, Luk Seven, ewentualnie Admirał Dakarus Ardross

Post pochodzi z [Bastion] - Imperialna baza wojskowa

Kod: Zaznacz wszystko
Wahadłowiec wyleciał z hangaru Niszczyciela, rozkładając skrzydła, które utworzyły jego charakterystyczną sylwetkę w postaci odwrócenego Y. Po około 20 minutach dolecili do głównej bazy Imperium na Bastionie.
Transportowiec z gracją wylądował pomiędzy innymi wahadłowcami tej klasy, na betonowej płycie stanowiska A20. Kiedy otworzyła się rampa promu, do jego środka wpadło chłodne i rześkie powietrze z pobliskego lasu iglastego schłodzonego późnym już wieczorem. Niebo było bezchmurne oraz granatowe, przez co było na nim widać tysiące gwiazd, a od strony gdzie zaszło słońce unosiła się jeszcze nad lasem pomarańczowa łuna światła. Ale nie było niestety czasu, by móc się zachwycać tą jakby się mogło wydawać spokojną chwilą. Kiedy Seven opuścił rampę promu którym przyleciał, szedł już w jego kierunku Admirał Dakarus Ardross wraz z dwoma szturmowcami. Admirał ten od czasów skończenia przez Sevena Akademi jest jego głównym przełożonym i obaj przez tyle lat służby zdąrzyli się już bardzo dobrze poznać. Kapitan Luk Seven podszedł do niego rozglądając się na boki, gdzie widział m.in. maszerujących szturmowców i oficerów, którzy poruszali się pomiędzy budynkami po dobrze oświetlonym oraz wybetonowanym terenie. Zwrócił również uwagę na skrzynie i kontenery które można by się było wydawać, leżą w nieładzie porozrzucane po całym terenie bazy, oraz na bardzo jasno oświetlone wnętrze jednego z hangarów, który miał otwarte do połowy wrota w odległości około 200metrów od miejsca lądowania promu kapitana Sevena. To co przykuło jego uwagę, to cztery myśliwce w środku, przy których pracowało kilku techników, a na znak podany ręka przez jednego z nich wszystkie nagle znikneły.
- Witaj na Bastionie Luk - powiedział, uśmiechając się starszy już Admirał ubrany w biały mundur wojskowy, charakterystyczny dla tego stopnia. Kapitan znów skupił się wtedy na Admirale, wyciągając w jego stronę prawą dłoń. Kiedy Dakarus z Lukiem podali już sobie ręce na przywitanie, Admirał zwrócił się do kompana kapitana wyciągając w jego stronę dłoń z chęcią przywitania się.
- Witaj na Bastionie, jestem Admirał Dakarus Ardross i dowodzę wojskami Imperium w tym sektorze...
**************

Jack ,w czasie gdy Luk witał się z admirałem, stanął na baczność i zasalutował. Gdy Dakarus wyciągnął do niego rękę zajął pozycję na spocznij oddał uścisk dłoni:
- To zaszczyt pana poznać poznać, sir. Jestem Jack Foreman - starszy sierżant Korpusu Piechoty Szturmowej i... kapitan wywiadu imperialnego. - "Ciekawe jak na to zareaguje Luk" - pomyślał Foreman - "Przecież nie wiedział, że mamy mniej więcej te same stopnie, nawet jeśli nie oficjalnie..."


Miejsce: Lądowisko późno wieczorną porą chwilę po wylądowaniu wahadłowca na Bastionie jak Luk z Jackiem wychodzą z wahadłowca po rampie bądź jak witają się z Admirałem który jest z dwoma szturmowcami. W oddali możesz narysować las no i to czyste niebo późno wieczornej pory (prawie nocy) z gwiazdami na niebie. Lądowisko znajduję się niedaleko lasu iglastego które jest za płotem. Dość dokładny opis miejsca jest w zakodowanym poście i chyba nie opłaca się go skopiować dwa razy tutaj. Sevenowi możesz narysować średniej wielkości torbę podróżniczą koloru czarnego przerzuconą przez ramię kapitana Luka. To chyba wszystkie takie ważniejsze detale o jakich teraz pamiętałem.
Z góry dziękuje za poświęcony czas na ten rysunek i nie mogę się doczekać by go zobaczyć :)
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: Rysunki

Postprzez Kelan Navarr » 18 Gru 2009, o 14:27

Scena Davida. Jako ciekawostka - proces produkcji krok po kroku

Image Image Image Image
Image Image Image Image

i efekt końcowy:

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Rysunki

Postprzez Dagos Bardok » 18 Gru 2009, o 14:47

Jak zwykle. Zajebista praca. Kelan kawał dobrej roboty. Trzeba utworzyć jakąś galerię. Z tym wszystkim.
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Rysunki

Postprzez David Turoug » 18 Gru 2009, o 18:38

Kelan świetna robota... Normalnie nie wiem co powiedzieć. Scena jest lepiej narysowana, niż ja to sobie wyobrażałem. Pierwyj sort. Wielkie dzięki, za trud, w przedstawieniu owego aktu walki.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Rysunki

Postprzez Oto'reekh » 18 Gru 2009, o 23:31

Kel jak zwykle dobra robota :>
David nie wiem czy słowo Akt jest w tym wypadku całkiem uzasadnione :P Jeśli tak to prosimy Kelana u dalszy ciąg tej sceny :P
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Rysunki

Postprzez Harvos » 19 Gru 2009, o 01:17

Na wszystkie moje śrubki - znów wymiotłeś. Jak patrzę na te twoje dzieła to trochę mi żal, że zostawiłem robienie obrazków w Photoshopie, no ale cóż... każdy wybiera swoją drogę, a twoja wychodzi ci świetnie :D

Usunąłem posty, które tylko zaśmiecały temat i nie miały nic wspólnego z oceną prac Kelana. DT.
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь

Re: Rysunki

Postprzez Peter Covell » 19 Gru 2009, o 11:38

Jołki połki zielona pietruszka, Chłopie, znów pokazałeś co potrafisz :D Z każdym rysunkiem coraz bardziej pogrążasz się w roli mgławicowego grafika i tym razem zapadłeś się w to bagno tak głęboko, że już Cię nie wypuścimy :mrgreen: Świetna robota ;)

PS. Po "Darth Huntress", a przed "vs" przecinek jest niepotrzebny xD
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Rysunki

Postprzez Kelan Navarr » 19 Gru 2009, o 13:00

To zarzucać kolejnymi propozycjami scen, zeby bylo z czego wybierac w zaleznosci od chwilowego ukierunkowania weny tworczej :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Rysunki

Postprzez Peter Covell » 20 Gru 2009, o 12:20

Logo Beebleberry potrzebuję :D Takie na szerokość posta z całą nazwą, wysokość sobie dostosujesz, jesteś zdolny :D No i jeszcze drugie bardziej zgrabne, sam obrazek. Wierzę w Ciebie, zwłaszcza, żeś mówił, iż Cię natchnęło w tej materii ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Następna

Wróć do Visual Workshop

cron