Content

Visual Workshop

Rysunki

Image

Re: Rysunki

Postprzez Peter Covell » 20 Gru 2009, o 15:01

Dobra, zgodnie z daną Ci obietnicą, kilka propozycji na obrazki mające uwiecznić historię Mgławicy Mocy ;)

1. Ryan Azyl i "The Nubile Viper"
Karta Ryana: KLIK
Karta Nubile Viper: KLIK
Może i niezbyt oryginalna scena, a do tego o wiele bardziej statyczna niż poprzedni obrazek, ale moim zdaniem mająca nieco charakteru ;) Niewielki pokój "na pięterku" klubu nocnego Beebleberry. Na łóżku, opierając się o jego wezgłowie, siedzi The Nubile Viper z podciągniętymi kolanami. Ubrana jedynie w krótkie spodenki, bez bluzki, nagie piersi częściowo zasłaniają jej nogi, jedną ręką bawi się swoimi długimi włosami. Obok siedzi Azyl, choć na potrzeby obrazka myślę, że mógłby stać oparty o ścianę - lepiej się sprzeda :D który przyszedł do niej jedynie kupić informacje, pali papierosy. Widać też stolik na którym leży popielniczka, a pod nią pieniądze.
Scena nie do końca zgodna z tym, co było w queście (tam Nubile Viper wepchnęła głowę Azyla między swoje piersi i starała się go namówić na numerek), ale myślę, że to nie jest bardzo istotne :D

2. Kylana Highwind, Bren Laike i Bezimienny, Brzydki i Zły Trandoshanin
Karta Kylany: KLIK
Karta Brena: KLIK
Trandoshanie (zbir nie ma karty): KLIK
Ukryta baza trandoshańskiego gangu na Nar Shaddaa. Pomieszczenie nie należy do specjalnie dużych. Bren, z wykręconą za plecy ręką, przyparty do ściany przez gada, który niemal miażdży mu głowę między wspomnianą ścianą, a swoją wielką, pazurzastą, dłonią. Nie, dzieci nie muszą odchodzić od odbiornika, bowiem dla Jedi jest ratunek! Za jaszczurem skrada się Kylana, która w rękach trzyma strzelbę i zamierza się, by gadowi przywalić kolbą w głowę.
W tle widać rozbity stolik. Wypadek przy pracy, kiedy to jaszczur rzucił delikatną Kylaną przez cały pokój :D

3. Kylana Highwind, Bren Laike i Melria Nael
Karta Melrii: KLIK
Trójka naszych dzielnych bohaterów stoi sobie przed wejściem do ukrytej bazy bandytów, o której wspominałem wcześniej. Problem polega na tym, że w wielkie wrota właśnie przywalił, wypełniony ładunkami wybuchowymi, śmigacz. Melria, wrażliwa na jasne światło, osłania oczy przed błyskiem eksplozji prawą ręką, w której trzyma pistolet blasterowy. Po jej lewej stronie stoi Kylana z tym jej ukochanym wibroostrzem, dalej zaś Bren, który przez plecy przewieszoną ma wielgachną strzelbę (w jej lufie można wylądować X-Wingiem).

4. Victoria Waters
Karta Vicky: KLIK
Posty: KLIK oraz KLIK
Tło: zabudowania Taris, z których najważniejszy jest oczywiście, tyle co wysadzony w powietrze, most. Victoria została odrzucona przez siłę eksplozji ładny kawałek dalej i wylądowała na platformie nieco niżej. Poważnie poturbowana, odczołgiwuje się od jakiegoś płonącego czegoś, co spadło zaraz za nią ;)

5. Jack Foreman, Jay Temens i stado świnek
Karta Jacka: KLIK
Karta Jay: KLIK
Gammoreanie: KLIK
Stare, zniszczone i dawno nieużywane kanały pod Taris, gdzie żyją sobie świnki polujące na mieszkańców pobliskiej "osady". Foreman i Temens zmuszeni są do walki z Gammoreanami, którzy mają znaczną przewagę liczebną. Na szczęście dla imperialnych szpiegów, ich jedyne uzbrojenie to wielkie topory, więc zanim zrobią z nich użytek, Jay i Jack zdążą ustrzelić ich z broni blasterowej, która nie milknie.

Na razie to by było tyle z moich propozycji. Jeśli ktoś uważnie śledził odpowiednie wątki, na pewno zauważy, że niektóre z nich nieco różnią się od tego, co było opisane w postach (zwłaszcza jedynka xD). Podałem też proponowany sposób przedstawienia danej sceny, ale oczywiście do Ciebie, Kelan należy ostatnie słowo w tej sprawie. Jeśli będziesz potrzebował linka do posta z konkretną sceną, daj znać.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Rysunki

Postprzez Chaxu'ellenc » 20 Gru 2009, o 18:04

co do sceny z Ryanem niemal ze żywcem od franka millera
rodzi lęk, ale wciąga jak narkotyk
Chaxu'ellenc
Ryan Azyl
Paradoks dwóch łowców.
Awatar użytkownika
Chaxu'ellenc
New One
 
Posty: 187
Rejestracja: 8 Gru 2008, o 20:29

Re: Rysunki

Postprzez Darth Slotharius » 21 Gru 2009, o 15:30

Co do scen, w których występuje Kylana Highwind...

Jej wygląd jest zdecydowanie inny niż w charakterystyce. Pancerz został zamieniony na zwykłe szare ubranie trochę podobne do tego jakie noszą jedi.
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: Rysunki

Postprzez Kelan Navarr » 22 Gru 2009, o 20:34

Chyba mój najlepszy rysunek tutaj :) Przynajmniej pierwszy z którego jestem w 100% zadowolony :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Rysunki

Postprzez Remi Raveren » 22 Gru 2009, o 20:57

O! Tak ten jest super, też mi się najbardziej podoba ;) .
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Remi Raveren
New One
 
Posty: 164
Rejestracja: 4 Lip 2009, o 19:03

Re: Rysunki

Postprzez Oto'reekh » 22 Gru 2009, o 23:04

jak już mówiłem na gg brak mi słów ...
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Rysunki

Postprzez Peter Covell » 23 Gru 2009, o 00:31

Zgadzam się - zdecydowanie najlepszy z tych, jakie dotychczas widzieliśmy ;) Za każdym razem zaskakujesz mnie coraz bardziej i aż ciężko sobie wyobrazić co zaprezentujesz następnym razem ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Rysunki

Postprzez Peter Covell » 26 Gru 2009, o 22:37

Kurde, teraz tak pomyślałem, że właściwie to Kelan powinien mieć lewe oko zamknięte skoro patrzy w lunetę, prawda?
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Rysunki

Postprzez Harvos » 27 Gru 2009, o 00:10

Może na chwilę właśnie spojrzał spoza lunety, by np. bardziej ogólnikowo ocenić sytuację jakąś? :D
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь

Re: Rysunki

Postprzez Chaxu'ellenc » 27 Gru 2009, o 12:57

Tak właściwie rzecz biorąc, to zamykanie oka na dłuższą metę powoduje jego "zepsucie".
Znowu z jednym w lunecie a jednym na zewnątrz praktycznie rzecz biorąc nic nie widać. W strzelectwie sportowym korzystamy z przesłonek :mrgreen:. No ale nie czepiajmy się szczegółów, bo art nadrabia ten błąd innymi detalami
rodzi lęk, ale wciąga jak narkotyk
Chaxu'ellenc
Ryan Azyl
Paradoks dwóch łowców.
Awatar użytkownika
Chaxu'ellenc
New One
 
Posty: 187
Rejestracja: 8 Gru 2008, o 20:29

Re: Rysunki

Postprzez Kelan Navarr » 27 Gru 2009, o 17:18

Kelan lustruje ogólną sytuację, gdy cel wybiega z biura (1 post jaki napisałem) :) Chciałem z okiem otwartym, bo lepiej wygląda :D
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Rysunki

Postprzez Escaladr » 30 Gru 2009, o 22:58

O kurczaki, szacunek od Ekipy TOR.com.pl O_o Świetne prace Kelan.
Awatar użytkownika
Escaladr
 
Posty: 36
Rejestracja: 5 Gru 2009, o 13:33

Re: Rysunki

Postprzez Kelan Navarr » 20 Sty 2010, o 12:34

Kolejny z portretów. Tym razem nr 2 w głosowaniu - Daylana :)

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Rysunki

Postprzez Oto'reekh » 20 Sty 2010, o 17:25

Nice job well done :D Kelanowaty się wprawia :P
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Rysunki

Postprzez Peter Covell » 20 Sty 2010, o 18:40

Ha! Świetna robota, Daylana jak prawdziwa :mrgreen: Tak z ciekawości zapytam: od kiedy rysujesz?
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Rysunki

Postprzez Harvos » 20 Sty 2010, o 19:25

Pewnie od początków istnienia Układu Słonecznego, bo ten rysunek wymiata :O
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь

Re: Rysunki

Postprzez Kelan Navarr » 10 Kwi 2010, o 13:39

Dla Emmiątka, za ostatnie miejsce na podium :) Spóźniony, ale mam nadzieję, że chociaż się spodoba. Emmiątko już trochę starsze, żeby było już uniwersalniej ;)

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Rysunki

Postprzez Dagos Bardok » 10 Kwi 2010, o 13:41

Jak zwykle, genialny rysunek. Wygląda świetnie. Masz talenciora.
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Rysunki

Postprzez David Turoug » 10 Kwi 2010, o 14:06

Kelan Navarr napisał(a):Dla Emmiątka, za ostatnie miejsce na podium :) Spóźniony, ale mam nadzieję, że chociaż się spodoba. Emmiątko już trochę starsze, żeby było już uniwersalniej ;)

Image



Kelan - ogromny respekt i szacun. Mam nadzieję, ze Emmiątko tutaj zajrzy i oblooka grafikę:)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Rysunki

Postprzez Kelan Navarr » 10 Kwi 2010, o 14:28

Dziękować :)

Przypominam, że zwycięzca naszego konkursu pisarskiego otrzyma portret wybranej przez siebie swojej postaci (a przede wszystkim książkę).
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

PoprzedniaNastępna

Wróć do Visual Workshop

cron