Content

Odrzucone KP

Vega Vosh

Re: Vega Vosh

Postprzez Zulrok » 2 Kwi 2013, o 09:16

Tak dla karty. Ale chyba dodatkowy, bo zaraz dołączysz: Kel, BE3R, Ryan, Violka, Alanis, to 5 Taków, więc cię zieloni dzisiaj powitają na pokładzie(jak będą)
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: Vega Vosh

Postprzez Oto'reekh » 4 Kwi 2013, o 00:05

Dobra od początku.
Przeczytałem kartę tą starą przez przypadek też ^^. Pierwsze co mi się w oczy rzuca to fragment:
Tam też została zauważona przez jednego z przedstawicieli Imperialnego Biura Bezpieczeństwa agentów wysłanych wcześniej do szkolenia takich formacji. Organizacja ta, po dokładnym przebadaniu historii jej, oraz jej rodziny stwierdziła, że być może będzie to osoba nadająca się na wyszkolenie na agenta.


Obracamy się w towarzystwie wywiadu, więc używajmy poprawnej, nieamerykańskiej nomenklatury wywiadowczej.
Agent - osoba zwerbowana, działająca najczęściej w obcy kraju (organizacji, mieście - skala nie jest istotna), działająca na korzyść osoby werbującej, właściwie może być zupełnie nieprzeszkolona.
Oficer - osoba, która pracuje w organizacji wywiadowczej i jest kolokwialnie mówiąc szpiegiem, który został odpowiednio przeszkolony.

Szkolenie oficera SB w jednostce wojskowej - w sumie jako szkolenie wstępne, kondycyjne jeszcze przetrawię, ale na Boga nie 2 letnie. Oficerowie SB nie są żołnierzami tylko oficerami wywiadu, uczą się zupełnie innych rzeczy niż trepy.

Ostatni fragment, jak rozumiem, to takie wprowadzenie, że kogoś tam obserwuje, right? Ten fragment właściwie nic nie mówi za bardzo i jest trochę jakby nieskończony, no ale ok. Jako, że prawdopodobnie SB jest pod moimi łapskami to po wprowadzeniu poprawek, można mi dać znać też co ta pani jako oficer SB chciałaby robić, to może coś wymyśle...
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Vega Vosh

Postprzez Vega Vosh » 4 Kwi 2013, o 12:13

Semantyka tych wszystkich szpionów - zgadzam się i poprawiłem. Co się tyczy szkolenia - specjalnie postarzyłem postać (w porównaniu do poprzedniej karty) i nie napisałem ile trwało szkolenie. W historii opisany jest tylko jego początek. Uznałem to za bezpieczny zabieg z uwagi właśnie na nieznajomość rozkładu i liczby godzin zajęć (lolwut) przyszłego szpiona :P. Ostatni zaś fragment miał służyć raczej temu by nie stawiać mojej postaci jako kompletnego żółtodzioba, i że to taka świetna osoba na tym stanowisku, że przedarła się przez te niesamowite systemu obronne do supertajnego miejsca gdzie trzyma się ludzi jak ten cel bla, bla, bla. I specjalnie też go nie zakończyłem bo wiadomo, że skoro jest taka niepokonana to go zabije po czym kiedy wróci to rozlegną się ochy i achy, oklaski itd.
Идите все на хуй, мы слушаем Баха.
Vega Vosh
New One
 
Posty: 22
Rejestracja: 23 Mar 2013, o 14:28

Re: Vega Vosh

Postprzez Vega Vosh » 8 Kwi 2013, o 21:10

Ja toże tęsknię za jakimś zielonym <smutek, rozpacz, żal, negatywne emocje, niewierność w małżeństwie>
Идите все на хуй, мы слушаем Баха.
Vega Vosh
New One
 
Posty: 22
Rejestracja: 23 Mar 2013, o 14:28

Poprzednia

Wróć do Odrzucone KP

cron