Content

Zaakceptowane KP

[Wpis] Jackson_Sawyer

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Jackson Sawyer » 6 Kwi 2013, o 17:37

I o to chodziło. Rzeczowo, ale też ze zrozumieniem, że niektóre rzeczy, które wstawiłem znalazły się tam z premedytacją.
Fakt jest faktem że wcięcia w tekście mogłem wstawić trochę bez pomyślunku. To dlatego, że zauważyłem tę funkcję już po napisaniu tekstu i dopiero potem wpadłem, że wypadałoby ją dodać (głównie po poście Shasa)
Tak, styl nie zwalnia mnie z pisania bezbłędnie, powtórzenia są i starałem się je wyeliminować.
Przysiądę dokładnie przy karcie, postaram się poskracać długie zdania i połączyć te nadto krótkie.

Co do relatywizmu - to chyba wina, że nie zacytowałem. Chodziło o fakt, że Jax nie jest do końca czarno biały - to znaczy że z jednej strony traktuje kobiety przedmiotowo, z drugiej ma też do nich jakiś szacunek (oraz o jego bycie konfliktowym i wyluzowanym).
Po prostu nie lubię czarno-białych postaci, które w określonych sytuacjach zachowują się zawsze w ten sam sposób. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe.

EDIT - co do Vratha to nie mam mu nic za złe. Bo wszystkie błędy które wydawały mi się prawdziwymi, i nie zrobiłem ich z premedytacją, poprawiłem.
Image
GG: 7595062
Awatar użytkownika
Jackson Sawyer
Gracz
 
Posty: 205
Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 13:45
Miejscowość: Łódź

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Jackson Sawyer » 7 Kwi 2013, o 19:04

Dobra, wziąłem sobie do serca wasze komentarze, siadłem i zrobiłem gruntowną przebudowę tekstu. Od pierwszego zdania, do ostatniego. Mam nadzieję, że teraz zasłużę na akceptację, bo jednak wymagało to ode mnie nie lada wysiłku.
Jednocześnie przepraszam, jeśli ktoś odebrał moje posty za obraźliwe bądź agresywne, ale byłem nieco sfrustrowany ciągłymi poprawkami (niczym młody Jedi niecierpliwi się powolnym treningiem).
Mam nadzieję, że obecne poprawki są już ostatecznymi i zapewnią awans. :)
Image
GG: 7595062
Awatar użytkownika
Jackson Sawyer
Gracz
 
Posty: 205
Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 13:45
Miejscowość: Łódź

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Gian Cleef » 8 Kwi 2013, o 21:13

Mnie estetyka tekstu aż tak nie razi jak poprzedników (może wcześniej było gorzej), skupię się bardziej na merytorycznej części karty. Usposobienie i wygląd są jak dla w porządku, nie ma za bardzo się do czego doczepiać, no chyba że do "zdystansowanego i wyluzowanego, w którym agresje wzbudza lekceważenie jego osoby" - jeśli ktoś jest zdystansowany to wg. mnie ma raczej wyłożone na to, jak kto na niego reaguje :P. Nie mniej w tym punkcie jest naprawdę git :). Historia jak dla mnie naiwna w wielu momentach np. śmierć matki i ucieczka z domu, czy moment przyjęcia do gangu, ale kumam że to tylko tło dla całej historii. Jak tam mojego taka mogę z czystym sumieniem dać, pisać umiesz, nie poddajesz się po pierwszym przejawie krytyki, a z tego co widzę to nie pozjadałeś wszystkich rozumów i dyskusje prowadzisz na poziomie :).
Image
Awatar użytkownika
Gian Cleef
New One
 
Posty: 97
Rejestracja: 21 Lip 2011, o 16:34

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Jackson Sawyer » 8 Kwi 2013, o 21:21

Wcześniej było dużo gorzej ;). I rzeczywiście było do czego się przyczepić.
Ale poprawiłem, co trzeba, mając nadzieję że koniec końców dostanę akceptację.
Co do tego zdystansowania - generalnie on jest otwarty i rozmawia z dystansem do swojej osoby, ale nie należy przeginać. Każdy ma jakąś tolerancję na obelgi i zaczepki.
Co do naiwności historii - tak, przyznam, że ta historia jest nieco naiwna, ale ma ona w sobie coś z klasycznych filmów Star Wars - bycie w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie (przyjęcie do gangu), lub bycie dzieckiem o nieprzeciętnym farcie.
I tak, jest to tło do całej historii. Jest ona też nieco powierzchownie opisana, ale stwierdziłem że najfajniej będzie, jeśli Jax będzie się komunikował z innymi postaciami w świecie i przy okazji opowiadał trochę swoich historii (zostawiłem po prostu małe pole do improwizacji).
Co do zjadania swoich rozumów, to nie wiem czy pozjadałem, czy nie. Wiem, że byłem trochę sfrustrowany. W gruncie rzeczy liczy się fakt, że wziąłem się za to i poprawiłem, nie?
Czekam na dalsze uwagi i komentarze :).
Image
GG: 7595062
Awatar użytkownika
Jackson Sawyer
Gracz
 
Posty: 205
Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 13:45
Miejscowość: Łódź

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Kelan Navarr » 8 Kwi 2013, o 21:52

Teraz z tego co widzę napisane o niebo lepiej. Wziąłeś do siebie uwagi, za co ogromny plus, bo wiele osób nie potrafi przyjąć krytyki. Ode mnie za jakość karty TAK.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Vrath Ravage » 8 Kwi 2013, o 22:58

Mimo tego, że nie chętnie zaglądałem tu ponownie, pozytywnie się zdziwiłem. Cieszę się, że nasze uwagi nie poszły na marne, a i Twój temperament ( pomimo tego, że momentami był za gorący ) nie ostudził się pod naszymi ocenami.
Dużo zmian i to na dobre.
Masz moje TAK.
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Jackson Sawyer » 8 Kwi 2013, o 23:03

Vrath Aryn napisał(a):nie chętnie

Nie z przymiotnikami piszemy łącznie! :)

A tak na poważnie to bardzo dziękuję, i liczę że niedługo dostanę akceptację. W końcu dopiąłem swego.
Naprawdę dzięki!
Image
GG: 7595062
Awatar użytkownika
Jackson Sawyer
Gracz
 
Posty: 205
Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 13:45
Miejscowość: Łódź

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Vrath Ravage » 8 Kwi 2013, o 23:06

Pomimo gorączki, grypy i kataru ruszyłem się by to poprawić...uwaga ! NIECHĘTNIE !
Gdybyś tylko taki błąd w karcie popełnił na początku, świat byłby piękniejszy...:D
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Jackson Sawyer » 8 Kwi 2013, o 23:08

No i żeś mnie przegadał...
I give up! :D

Czekam na ostatni akcept gracza :)
At last...
Image
GG: 7595062
Awatar użytkownika
Jackson Sawyer
Gracz
 
Posty: 205
Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 13:45
Miejscowość: Łódź

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Caleb Quade » 8 Kwi 2013, o 23:41

Jestem na TAK.

Imho taka mała uwaga ode mnie - o ile w karcie postaci się już tego wyzbyłeś, to i w postach zacznij ;) Nie klep tak ENTERa po każdym zdaniu ;) Well, jeśli mój 'TAK' jest ostatnim to zdaje mi się, że możesz dodać wpis do Bazy Danych. Lub też poczekaj aż Zieloni dodadzą Cię do Twojej grupy i zrób to wtedy.
Pozdrawiam.
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz
 
Posty: 362
Rejestracja: 31 Gru 2012, o 00:10
Miejscowość: Kielce

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Jackson Sawyer » 8 Kwi 2013, o 23:50

Owszem, Twój wpis jest ostatnim. Ty, Shas, Gian, Vrath i Kelan. Nie pozostaje mi nic jak tylko czekać.
Co do enterów - w offtopowych sprawach raczej nie będę przywiązywał aż takiej wagi do tego. W grze owszem :). Niemniej będę o tym pamiętał.
Image
GG: 7595062
Awatar użytkownika
Jackson Sawyer
Gracz
 
Posty: 205
Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 13:45
Miejscowość: Łódź

Re: [Wpis] Jackson_Sawyer

Postprzez Oto'reekh » 8 Kwi 2013, o 23:53

Skopiuj wpis do bazy danych, ja już przydzielam range - witamy na pokładzie.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Poprzednia

Wróć do Zaakceptowane KP

cron