Content

Tydzień z Imperium

Konkurs Graficzny - REGULAMIN

Image

Konkurs Graficzny - REGULAMIN

Postprzez Kelan Navarr » 24 Gru 2016, o 16:42

1. Organizatorem konkursu jest forum storytellingowe Mgławica Mocy.
2. Konkurs trwa od 25.12.2016 do końca dnia 08.01.2017 i prace można nadsyłać jedynie w tym terminie.
3. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne zamieszkujący teren Rzeczpospolitej Polskiej.
4. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Administracji forum storytellingowego Mgławica Mocy i ich rodziny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć i wysłać pracę graficzną „Imperialny plakat propagandowy”.
6. Praca może być wykonana dowolną techniką, lecz musi być nadesłana drogą elektroniczną. Prace, które przed wysłaniem zostały zeskanowane, powinny być wysłane w jakości umożliwiającej ich ocenę.
7. Prace należy wysyłać na adres mglawicamocy@gmail.com w formacie jpg. Wymaga się, by w treści maila podać również swoje imię i nazwisko lub nick/pseudonim, którym opowiadanie zostanie podpisane.
8. Plik graficzny nie może przekraczać objętości 1mb.
9. Każdy uczestnik konkursu może przesłać jedną pracę, a każda kolejna automatycznie zostanie odrzucona.
10. Biorąc udział w konkursie, uczestnik zaświadcza, że jest autorem nadesłanej pracy graficznej. W wypadku wykrycia kradzieży pracy osób trzecich, użytkownik, który dopuścił się praktyk niezgodnych z prawem zostanie natychmiast skreślony z listy uczestników konkursu, zaś Administracja Mgławicy Mocy ma prawo powiadomić organy ścigania o popełnieniu przestępstwa.
11. Zwycięską pracę wybiera administrator Mgławicy Mocy (nikt inny nie chciał dołączyć do szanownego grona oceniających).
12. Nagrodą w konkursie jest książka/album "Art of Rogue One".
13. Wyniki konkursu zostaną podane 12.01.2017. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo o konieczności podania adresu, na który ma zostać wysłana nagroda. Jeśli w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników dane te nie wpłyną, nagroda zostanie wysłana do uczestnika, który zajął kolejne miejsce.
14. Nagroda zostanie wysłana zwycięzcy w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania od niego danych do wysyłki.
15. Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na forum. Ich autorzy, biorąc udział w konkursie, wyrażają zgodę na późniejsze wykorzystywanie prac przez forum Mgławica Mocy. Mgławica Mocy zastrzega sobie prawo do sformatowania nadesłanych prac w celu dostosowania ich do wyświetlania na stronie.
16. Zgłaszając swój udział w konkursie, uczestnik zaświadcza tym samym, że zapoznał się i rozumie treść powyższego regulaminu.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkurs Graficzny - REGULAMIN

Postprzez Kelan Navarr » 12 Sty 2017, o 17:39

W wielu konkursach pada kurtuazyjna formułka "niezmiernie trudno było wyłonić zwycięzcę, ale...". W sporej części tych sytuacji, decyzja jest nie tyle niezbyt trudna, co oczywista. W przypadku graficznego konkursu Tygodnia z Imperium, miałem sporą zagwozdkę, jako że decyzję miałem podjąć autonomicznie, a sporo prac zasługiwało na wyróżnienie.

Zanim przejdziemy do ogłoszenia wyników, chciałem podziękować wszystkim, którzy postanowili zmierzyć się z zadaniem i wysłali swoje prace. Wszystkie nadesłane projekty umieszczam na grafice poniżej, a chętnych na zobaczenie oryginalnej wielkości plików, odsyłam do linków kawałek dalej. Otrzymaliśmy aż dziewięć prac, co jak na konkurs graficzny jest wynikiem bardziej, niż zadowalającym. Pomysły, jak i sposoby wykonania poszczególnych plakatów były różne, podobnie jak odmienny był przedział wiekowych uczestników zabawy. Wybierając zwycięską pracę, kierowałem się jej walorami estetycznymi i pomysłem. Gdy miałem już swoich dwóch głównych kandydatów postanowiłem sprawdzić, czy osoby postronne podzielą moje typy. Dodatkowe trzy osoby poproszone o wskazanie najlepszej pracy, zgodnie wskazały tę samą. Jako, że pokryła się z moim wyborem, z czystym sercem mogę wskazać zwycięzcę "Konkursu na plakat imperialny". Spójrzmy jednak najpierw na wszystkie nadesłane prace:

Image


Z prawdziwą przyjemnością chciałem ogłosić, że zwycięzcą Konkursu Graficznego Tygodnia z Imperium jest:

ITHANO

autor plakatu oznaczonego numerem 7


Serdecznie gratuluję zwycięzcy i wszystkim uczestnikom naszej zabawy. Życzę Wam zapału w tworzeniu nowych dzieł i wytrwałości w dążeniu do osobistej perfekcji. Ithano proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia adresu do wysyłki nagrody.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkurs Graficzny - REGULAMIN

Postprzez Quorn » 12 Sty 2017, o 18:05

Świetne prace (nie licząc 8) i miło popatrzeć na nie. Nie wiem jak Wy ale Quorn przy najbliższej okazji idzie szukać punktu rekrutacyjnego;)
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane

Re: Konkurs Graficzny - REGULAMIN

Postprzez Mistrz Ind'yk » 12 Sty 2017, o 18:17

Brawa brawa brawa dla cudownej osoby, która stworzyła numer TRZY! To jest wyczucie, to są emocje, to jest dzieło wiekopomne. Tak powinno prowadzić się propagandę, oto twarz Imperium! 8-) 8-)

No i wszystkim pozostałym także gratuluję, daliście radę! :)
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Konkurs Graficzny - REGULAMIN

Postprzez Tzim A'Utapau » 12 Sty 2017, o 19:03

Trójka jest... piękna.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Konkurs Graficzny - REGULAMIN

Postprzez Probos Azad » 12 Sty 2017, o 20:42

Gratulacje dla zwycięzcy i dzięki dla Tau i Indyka za docenienie trójki ;).
Image
Awatar użytkownika
Probos Azad
Gracz
 
Posty: 101
Rejestracja: 23 Sty 2016, o 10:26

Re: Konkurs Graficzny - REGULAMIN

Postprzez Ithano » 12 Sty 2017, o 23:02

Dziękuję bardzo za wyróżnienie i gratuluję pozostałym uczestnikom stworzenia na prawdę ciekawych prac.
Awatar użytkownika
Ithano
New One
 
Posty: 1
Rejestracja: 9 Sty 2017, o 00:25


Wróć do Tydzień z Imperium

cron